یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام :آموزش پاسخ دایرکت اینستاگرام با تصویر و ویدیو

فهرست مطالب

آیا اطلاع داشتید که در اینستاگرام با استفاده از تصاویر می‌‎توانید، ویدیو و عناصر بصری دیگری را که عموما در استوری‌ها کاربرد دارند،در پیام‌های دایرکت خود جواب دهید. در ادامه مطلب شیوه پاسخ پیام‌های دایرکت اینستاگرام  را با استفاده از تصویر و ویدیو را فرا می گیرید با ما همراه باشید.

تقلیدی دیگر از اسنپ‌چت :

اینستاگرام، در به‌روزرسانی‌ سال 2021 به کاربران این شبکه اجتماعی اجازه داد که در جواب به پیام‌ها،عکس و یا ویدیو ارسال نمایند. قبلا نیز این قابلیت توسط اسنپ‌چت ارائه شده است. مانند اسنپ‌چت، این جواب ها در اینستاگرام هم می‌توانند بعد از گذشت تاریخ معیینی، از بین بروند.

روش ریپلای کردن دایرکت اینستاگرام با عکس و ویدیو:

اینستاگرام :چگونگی پاسخ پیام‌های دایرکت اینستاگرام با تصویر و یا ویدئو
پاسخ دایرکت اینستاگرام

قبل از هر چیز باید اعلام کنیم که قادر به ضبط ریپلای با دوربین خود می باشید و می توانید،یکی از آیتم‌های داخل گالری گوشی استفاده کنید.فقط کافیست:

  1. در ابتدا به دایرکت فرد موردنظر بروید.
  2. اگر  قصد دارید که جواب خود را ضبط نمایید، باید در قسمت سمت چپ و پایین صفحه، گزینه دوربین را لمس و بعد عکس و یا ویدیو را ضبط نمایید.
  3. اگر هم تمایل دارید از آیتم‌های موجود در گالری خود استفاده نمایید، باید در قسمت پایین طرف راست،گزینه تصویر را لمس نمایید.
  4. در بخش پایین صفحه، 3 گزینه وجود دارد: “View Once” ،”Allow Replay” و “Keep in Chat” که  معنی هر 3 گزینه به ترتیب “مجاز کردن پاسخ”، “فقط یک بار مشاهده شود” و “نگه داشتن در چت” می باشد. روی گزینه اول حالت پیش‌فرض وجود دارد.فقط کافی است که گزینه موردنظر خود را لمس نمایید.
  • با لمس گزینه “Send to others” در قسمت پایین صفحه و سمت راست، قادر به ارسال جواب خود را به افراد بیشتری باشید.
  • با لمس گزینه پیکان به طرف پایین در قسمت بالای صفحه می‌توانید عکس و یا ویدیوی خود را دانلود نمایید.

کارهای بیشتری که می‌توانید انجام دهید:

اینستاگرام :چگونگی پاسخ پیام‌های دایرکت اینستاگرام با تصویر و یا ویدئو
پاسخ دایرکت اینستاگرام

ویژگی Visual Reply بسیار زیاد به استوری‌های اینستاگرام شباهت دارد. به عنوان نمونه می‌توانید، اقدام به اضافه کردن گیف، موسیقی، استیکر و … باشید. با ضربه روی عکس و تایپ کردن، قادر به اضافه کردن متن به تصاویر باشید. برای دسترسی به قابلیت های بیشتر، فقط کافیست برای کار با گزینه ها به سمت بالا سوایپ کنید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *