یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

درآمدزایی با آپارات

فهرست مطالب

درآمدزایی از آپارات :

بارها نام یوتیوبرهای معروفی را شنیده اید که از تولید محتوا درآمدهای هنگفتی دارند، نکته جالب این است که شما در ایران به این روش می توانید از پلتفرم یوتیوب درآمد داشته باشید.در این مقاله به بررسی و تحلیل درآمدزایی از آپارات پرداخته می شود با ما همراه باشید.

تولید کننده محتوا کیست ؟

طبق اعلام آپارات تولید کنندگان محتوا می توانند در این پلتفرم درآمد داشته باشند،سوالی که مطرح می شود، چه افرادی تولید کننده محتوا محسوب می شوند؟ به گفته آپارات تولید کننده محتوا کسی است که یک ویدئو را از صفر تا صد تمام کارهایش را انجام می دهد،همچنین افراد گیمر نیز تولید کننده محتوا محسوب می شوند در صورتیکه از وب کم استفاده کنند.ضمنا کار تدوین و ویرایش تولید محتوا محسوب نمی شود.

درآمد تولیدکننده‌ها در آپارات چقدر است؟

در آپارات به ازاء هر نمایش ویدئو موفق در کانال در آمد محسوب می شود،یعنی اگر مخاطب 4 ثانیه از تبلیغ در ویدئو شما را مشاهده نمایید، به آمار شما یک نمایش موفق اضافه می شود،سود حاصله را آپارت به صورت نصف نصف و بیشتر به نفع تولید کننده محاسبه و تقسیم خواهد نمود.

شرایط عضویت در سیستم درآمد زایی آپارات :

داشتن حداقل 200 دنبال‌کننده (فالوور) یکی از شرایط عضویت در سیستم درآمدزایی آپارات،و همچنین داشتن حداقل 3 هزار ساعت نمایش در 3 ماه اخیر می باشد.برای تولید کنندگان محتوا در آپارات در حال حاضر میانگین درآمد به‌ ازاء هر هزار بازدید، بین 7 تا 15 هزار تومان می باشد.

بازاریابی :چگونه از آپارات درآمدزایی کنیم؟
درآمد زایی از آپارات

مراحل کسب درآمد از آپارات :

اولین مرحله برای شروع کسب درآمد از آپارات عضویت در این سایت است.بعد از عضویت در آپارات و بارگذاری محتوا ، زمانیکه که شرایط همکاری با آپارات برای کاربر فراهم شد، می‌توانید برای درآمدزایی از این سایت از طریق صفحه درخواست عضویت خود را ثبت نمایید.بعد از انجام و اتمام تمام مراحل کسب درآمد از آپارات شروع می شود،

در مدتی نه چندان دور سامانه ای وجود داشت که با پرداخت مبلغی می توانستید ویدئو خود را در آپارات تبلیغ کنید که در حال حاضر این سامانه از کار افتاده است اما آپارات اعلام کرده به زودی یک سرویس تبلیغاتی جدید با امکانات بیشتر و گسترده تر در اختیار کاربران قرار دهد،و با مراجعه با صفحه افزایش بازدید در آپارات از آمار این سرویس مطلع شوید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *