یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

پینترست: شبکه اجتماعی برای خلاق و خوش سلیقه

فهرست مطالب

اگر از هیاهوی دنیای سلبریتی‌ها در اینستاگرام دلزده شده‌اید، و دارای خلاقیت و سلیقه زیادی هستید پینترست بهترین گزینه ایده‌آل برای شما می باشد،شبکه اجتماعی اشخاص خلاق ،بهترین جایی است که بدون هیچ گونه هیاهو می توانید خود واقعی تان باشیدو دست به تبلیغ کسب و کارتان بزنید.درست است که اینستاگرام حدود 1 میلیارد کاربر دارد و 24 میلیون نفر آن ایرانی هستند اما تنها شبکه اجتماعی تصویر محور در دنیا نیست.با ما همراه باشید.

اما اینستاگرام تنها شبکه اجتماعی تصویر محور نیست. پلتفرمی به نام پینترست وجود دارد که مجموعه ای کامل از عکس ها می باشد، که گاهی اوقات حتی برخی از تصاویر از تصاویر منتشر شده در اینستاگرام زیباتر و با کیفیت تر است، علت آن چیست؟

زیرا اینستاگرام کاربر را تشویق می‌کند تصاویر متعلق به خود را بدون در نظر گرفتن هیچگونه زیبایی و حفظ کیفیت پست کند و این یک واقعیت بسیار تلخی است که همه کاربران این شبکه محبوب اجتماعی، برخلاف تصور خودشان ، هیچگونه مهارتی در عکاسی ندارند؛ به همین علت، ممکن است، در اینستاگرام با عکس‌های شخصی عاری از هر گونه تکنیک های عکاسی و بی‌کیفیت مواجه شوید.

ولی پینترست مکانی برای جستجو، و گردآوری ایده‌های خلاقانه می باشد.
پینترست، شبکه اجتماعی اشخاص خلاق و خوش سلیقه
پینترست و افراد خوش سلیقه

ولی رسالت پینترست کاملا متفاوت است. پینترست به جای تشویق کاربر به انتشار شاهکارهای عکاسی خود، به او بستری می‌دهد تا تصاویر و شاهکارهای افراد را مطابق با علاقه و سلیقه خود گرد آوری کند؛ مانند کلکسیون و کاتالوگی از ایده‌های خلاق و جالب.

پینترست فضایی ایده آل برای اشخاصی است که علاقه زیادی به کشف ایده و خلاقیت یا به دنبال اینفوگرافیک و آموزش‌های کاربردی‌ و خلاق دارند. در پینترست نیز مانند اینستاگرام  می توانید ،چندین هزار فالوور داشته و امکان تبلیغ  برای کسب‌و‌کار شما وجود دارد. و راستی، در فضای  پینترست از سلبریتی‌ها و حکمروایی کامل آن‌ها خبری نیست که مانند اینستاگرام کاربران معمولی امکان ابراز وجود نمی‌دهند.

در پینترست شانس افراد برای موفقیت و دیده شدن یکسان  است؛ به همین علت است که در پینترست  افراد نیستند که دیده می‌شوند، بلکه علاقه و سلیقه آنهاست که دیده می‌شود. در پینترست هرچه در گرد آوری عکس ها خوش سلیقه تر و منظم‌تر  باشید، ارتباط دیگر کاربران با مجموعه تصاویر شما بیشتر  خواهد شد.و به جرات می توان بیان کرد که  پینترست شبکه اجتماعی اشخاص خلاق  است.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *