یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

تلگرام: آپدیت جدید تلگرام 7.4 و تکنیک های انتقال چت های واتساپ به تلگرام

فهرست مطالب

مدتی است که زمزمه ای در واتساپ به وجود آمده است ،که برای امنیت بیشتر کاربران از آنها اطلاعات خصوصیشان را می خواهد،و جزء خط مشی واتساپ است و اگر کاربر این اطلاعات را وارد نکند.از قابلیت های واتساپ نمی تواند استفاده کند،در این مقاله می خواهیم درباره آپدیت جدید تلگرام 7.4 و تکنیک های انتقال چت های واتساپ به تلگرام صحبت کنیم با ما همراه باشید.

 

آپدیت جدید تلگرام 7.4 و تکنیک های انتقال چت های واتساپ به تلگرام
تکنیک انتقال چت واتساپ به تلگرام

آپدیت تلگرام:

تلگرام بعد از بیان طرح واتساپ در ارائه اطلاعات حریم خصوصی بیکار ننشسته و با آپدیت جدید امکان انتقال چت های واتساپ به تلگرام را فراهم کرده است تا افراد راحت باشند اما باز هم کاربران ،واتس آپ را به تلگرام ترجیح می دهند. چرا ؟سیگنال و تلگرام از اطلاعیه جدید واتساپ بسیار سود کرده‌اند. هرچند سیگنال و تلگرام در ایران فیلتر شده اما با اطلاعیه واتساپ بیشتر کاربران به طرف سیگنال و تلگرام رفتند.

روش های سیگنال و تلگرام برای جذب کاربر بیشتر:

سیگنال و تلگرام روش های مختلفی را برای جذب کاربران واتساپ انجام داده اند ،اما در این میان واتساپ نیز کمی از گفته های خود آرام عقب نشینی کرده است. شبکه اجتماعی سیگنال ترفند ویژه‌ای انجام می‌دهد و با استفاده از استیکرهای متحرک کاربران را به طرف خود جذب می کند.

آپدیت جدید تلگرام 7.4 و تکنیک های انتقال چت های واتساپ به تلگرام
تکنیک انتقال چت واتساپ به تلگرام

نسخه 7.4 تلگرام:

تلگرام نیز نسخه 7.4 خود را به‌روز رسانی کرده است و به کاربران واتساپ این امکان را می دهند که به راحتی چت های خود را به تلگرام انتقال دهند. آپدیت جدید تلگرام از طریق اپل در دسترس کاربران ios قرار دارد. همه کاربران شبکه های اجتماعی از جمله لاین، واتساپ می ‌توانند تمام چت های خود را به تلگرام منتقل کنند.

تکنیک انتقال چت از واتساپ به تلگرام:

تکنیک انتقال چت واتساپ به تلگرام؛ برای انجام این کار کافیست ابتدا به برنامه واتساپ بروید، چت مورد نظر را انتخاب و وارد آن شوید ،وارد قسمت منو مورد نظر شوید گزینه export چت را انتخاب کنید. در این هنگام  واتساپ از کل چت شما یک فایل در قالب zip تهیه می کند شما می توانید فایل زیپ zip  را از طریق صفحه اشتراک ios به تلگرام وارد کنید، در این هنگام تلگرام از شما سوال میکند چت مورد نظر را به کدام مخاطب یا گروه  مرتبط کنید ؟شما با انتخاب گروه یا مخاطب مورد نظر تمام چت ها را  به راحتی انتقال می دهید.

آپدیت جدید تلگرام 7.4 و تکنیک های انتقال چت های واتساپ به تلگرام
تکنیک انتقال چت از واتساپ به تلگرام

 نکته مهم در هنگام انتقال چت از واتساپ به تلگرام:

نکته مهم در هنگام انتقال پیام از واتساپ به تلگرام  این است که تمام پیام های وارد شده از واتساپ به تلگرام بر چسب می‌خورد و نشان می دهد. که این پیام ها از یک شبکه اجتماعی دیگر وارد تلگرام شده اند. درست است که تلگرام به صورت رسمی ابزار مهاجرت کاربران خود را معرفی نکرده است. اما بعضی از کاربران با دسترسی به آخرین نسخه این برنامه به آن دسترسی پیدا کردند برای به روز رسانی تلگرام جدید میتوانید به اپ استور مراجعه کرده و آن را دانلود کنید.

آپدیت جدید تلگرام 7.4 و تکنیک های انتقال چت های واتساپ به تلگرام
تکنیک انتقال چت از واتساپ به تلگرام

گفتارپایانی:

دوستان عزیز در این مقاله سعی شد، در مورد آپدیت جدید تلگرام 7.4 و تکنیک های انتقال چت های واتساپ به تلگرام نکات مهمی برای شما معرفی شود امیدواریم این نکات برای شما مفید و سازنده باشد.

منبع:ترنجی

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *