یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

تیک تاک :بایدن ممنوعیت تیک تاک را لغو کرد و همگان را غافلگیر کرد.

فهرست مطالب

طبق گزارشات جو بایدن رییس جمهور آمریکا در اقدامی جالب دست به لغو ممنوعیت  تیک تاک زد، این برنامه که توسط دونالد ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا ممنوع شده بود در حال حاضر و به دستور بایدن رفع ممنوعیت شد.در این مقاله با ما همراه باشید تا جوانب لغو این ممنوعیت را بررسی کنیم.

لغو ممنوعیت تیک تاک :

چندی پیش جو بایدن رییس جمهور آمریکا طرح ممنوعیتی که دونالد ترامپ برای تیک تاک وضع کرده بود را لغو و دستور جدیدی صادر کرد.جو بایدن طی لغو دستور ترامپ در مورد تیک تاک فصل جدیدی از روابط شرکت های فناوری چینی با آمریکا شروع می شود.جو بایدن سه دستور که اجرایی مبنی بر ممنوعیت این آپ انتشار ویدئو در آمریکا، ممنوعیت کسب و کارهای آمریکایی با آن و اپ وی چت را لغو کرد.

در عوض لغو این ممنوعیت وزارت بازرگانی آمریکا موظف شد تمام تراکنش های مربوط به شرکت های خارجی را مورد بررسی قرار دهد، که ریسک غیر قابل قبولی در قبال امنیت ملی دارند.

تیک تاک :بایدن ممنوعیت تیک تاک را لغو کرد.
لغو ممنوعیت

بنا به دستور جدید بایدن تمام معامله ها باید مورد تحقیق و بررسی بیشتر و دقیق تری قرار بگیرد.هر چند قبل از دستور بایدن تمام  دادگاه های آمریکا به لغو دستور ترامپ رای داده بودند.ولی دولت بایدن با این حرکت امیدوار است از شکست در دادگاه ها جلوگیری کند.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *