شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

تیک تاک :ساخت کلیپ 3 دقیقه ای در tiktok شدنی شد

فهرست مطالب

در هفته های آینده اپلیکیشن ویدیویی تیک تاک از گزینه ساخت کلیپ 3 دقیقه ای در تیک تاک رونمایی خواهد کرد، در این گزین کاربران قادر به ساخت ویدئوهای 3 دقیقه می باشند.با ما همراه باشید.

کلیپ 3 دقیقه ای در تیک تاک :
کاربران در تیک تاک قادر به ساخت تیک تاک کلیپ های ویدیویی کوتاه حداکثر تا ۶۰ ثانیه ای و اضافه کردن صدا و افکت ویژه به آن می باشند، ولی در سالهای اخیر تیک تاک محبوبیت وسیعی در بین نوجوانان پیدا کرده است.طی یک گزارش ،کمپانی رسانه اجتماعی تیک تاک طی یک پست وبلاگ اعلام کرد، در هفته‌های آینده گزینه ای جدیدی جهت ساخت ویدیوهای با مدت بیشتر برای تمام کاربران در تیک تاک عرضه خواهد کرد و برای تمام کاربران جهانی خود انعطاف پذیری جهت فیلمبرداری، بارگذاری و ویرایش ویدیوهای حداکثر تا سه دقیقه ای در تیک تاک عرضه خواهد کرد.گزینه جدید تیک تاک که متعلق به شرکت چینی بایت دنس می باشد، موجب شده تا تعداد زیادی از شرکتهای شبکه اجتماعی به پلتفرم خود خدمات ویدیوی کوتاه اضافه کنند. شبکه اینستاگرام که زیرمجموعه شرکت فیس بوک است، از گزینه کلیپ‌های ویدیویی کوتاه ریلز رو نمایی کرد و همچنین اسنپ چت نیز در نوامبر گذشته دست به راه اندازی گزینه اسپات لایت کرد.

تیک تاک :ساخت کلیپ 3 دقیقه ای در تیک تاک امکان پذیر شد.
کلیپ 3 دقیقه ای

تیک تاک در هفته گذشته اعلام کرد،حساب های هفت میلیون کاربر زیر 13 سال را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ حذف کرده و یک موفقیت قابل توجهی جهت الزام سنی در این اپلیکیشن اجرا کرده است. ضمنا این شرکت گفت؛ تعداد ۱۱.۱ میلیون حسابی که به علت عمل نکردن به دستورالعمل تیک تاک حذف کرده ، حدود ۷.۲۶ میلیون حساب متعلق به کاربرانی است که سن آنها پایینتر از سن الزامی در اپلیکیشن بوده است.

تیک تاک به علت اطلاعات گسترده ای که به وسیله الگوریتم‌های پیشرفته این پلتفرم از کاربران جمع آوری می کند و در بین کاربران نوجوان بسیار محبوب و قابل توجه است. طبق اعلام نیویورک تایمز  در یک گزارش  اعلام کرد در سال 2020  بیش از یک سوم از کاربران تیک تاک در آمریکا کاربران زیر سن 14 سال می باشند.که حسابشان حذف شده است.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *