Search
Close this search box.

تویتتر:twitter سیاست منبع درآمد خود را با فروش اشتراک تغییر داد

فهرست مطالب

توییتر مدتی است با ارائه سرویس ها و برنامه های جالب کاربران خود را شگفت زده می کند،در این مقاله در موردتوییتر با فروش اشتراک به عنوان منبع درآمد سیاست خود را تغییر می دهد.نکات جالبی بیان می شود.

توییتر با فروش اشتراک به عنوان منبع درآمد سیاست خود را تغییر می دهد:

گزارش های به دست آمده خبر از آن می دهد که توییتر قصد دارد تا با فروش اشتراک به مشتریان و کاربران خود منبع در آمد خود را از تبلیغات کاهش دهد.

کاهش تبلیغات :

طبق این خبر حدس هایی به میان آمده است که توییتر قصد دارد با تغییر سیاست درآمد خود ،از فروش اشتراک تمرکز خود را از تبلیغات کاهش داده است.

توییتر با فروش اشتراک به عنوان منبع درآمد سیاست خود را تغییر می دهد.
سیاست جدید توییتر

ایده های توییتر:

برخی رسانه ها اعلام کرده اند که توییتر ایده های جالبی برای افزایش و تغییر منابع مالی خود دارد از جمله :فروش Rogue One که جزییات دقیق آن هنوز اعلام نشده است.منبع دیگر توییتر برای افزایش در آمد انتقال اشتراک برتر برای دستیابی به شخصی سازی پیشرفته پروفایل و در خواست پول بیشتر برای Tweetdeck است.

توییتر با فروش اشتراک به عنوان منبع درآمد سیاست خود را تغییر می دهد.
سیاست جدید توییتر

فالوو کردن وپرداخت پول :

یکی از گزینه های که حدس میزنند توییتر در سیاست خود بگنجاند سیاست پرداخت پول به افرادی است که فالووشان می کنید و یا از محتوای آنها استفاده می کنید.مدیر عامل توییتر این خبر را تلویحا تایید کرده است.ولی جزییات دقیق از این خبر افشا نکرده است.

آیا خرید سرویس Revue در فروش اشتراک نقش دارد؟

بعد ازگذشت مدتی کمتر از یک ماه از خرید سرویس Revue صحبت از پرداخت پول در توییتر برای دستیابی به قابلیت ها پیش آمد.اما هنوز مشخص نیست که آیا توییتر استفاده از خبر نامه ها را پولی می کند یا خیر.

توییتر با فروش اشتراک به عنوان منبع درآمد سیاست خود را تغییر می دهد.
سیاست جدید توییتر

گفتار پایانی:

دوستان عزیز در این مقاله در مورد توییتر با فروش اشتراک به عنوان منبع درآمد سیاست خود را تغییر می دهد.صحبت شد امیدواریم این مطالب برای شما مفید و سازنده باشد.شاد باشید و پیروز

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *