یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

توییتر :آزمایش طراحی لبه به لبه تصاویر و ویدیوهای TimeLine

فهرست مطالب

توییتر در هفته گذشته اعلام کرد، در حال تست طراحی لبه به لبه تصاویر و ویدیوهای تایم لاین در ios می باشد،در تایم لاین جدید با طراحی کاملا جدید مواجه می شوید که دقیقا شبیه به اینستاگرام است.و همه تصاویر و ویدئوها کل صفحه را پوشش می دهند با ما همراه باشید.تا این طراحی را بررسی کنیم.

ویژگی طراحی لبه به لبه تصاویر و ویدیوهای TimeLine:

طبق اعلام توییتر، این قابلیت برای پشتیبانی برای گفتگوهای متنی و بصری بهتر صورت می گیرد،و کاربران در هنگام استفاده از توییتر احساس بهتری خواهد داشت.

«حالا این قابلیت را در iOS تست می‌کنیم: توییت‌های لبه به لبه که عرض تایم لاین شما را افزایش می‌دهد تا ویدیوها، تصاویر و گیف‌های شما فضای بیشتری برای درخشیدن داشته باشند.»

اکنون به طور دقیق اطلاع نداریم که این شبکه های اجتماعی این طرح جدید را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.و این قابلیت در حال گذراندن فاز آزمایشی است تا در اختیار تعداد محدودی از کاربران IOS قرار بگیرد.

توییتر :آزمایش طراحی لبه به لبه تصاویر و ویدیوهای تایم لاین در توییتر
تصاویر و ویدیوهای تایم لاین

 

این قابلیت و تغییر زمانی در اختیار همه کاربران قرار خواهد گرفت که موجب کاهش نگرانی کاربران در مورد برش تصاویر توییتر شود.در سال های گذشته توییتر با چالش های زیادی برای الگوریتم برش تصاویر روبرو شده و دارای عملکردی متعصبانه بوده است.

در ابتدای سال 2021 توییتر الگوریتم برش تصویر را از دسترس کاربران خارج کرد.ولی طرح جدید تایم لاین که شبیه به اینسنتاگرام است، و بیشتر روی محتوای بصری تمرکز دارند، می توانند موجب کاهش مشکلات این شبکه اجتماعی در زمینه تعصبات اجتماعی شود.

توییتر در کنار این طرح جدید ، تمرکزش را روی ویژگی حذف دنبال کنندگان بدون مسدودیت گذاشته است.در این ویژگی گزینه ای برای حذف کاربران از لیست دنبال کنندگان وجود دارد و با این ویژگی توییت ها به طور خودکار در تایم لاین شخص مورد نظر قرار نمی گیرد.

همچنین توییتر، روی ویژگی آرشیو کردن توییت ها در حال فعالیت است و  مخفی سازی توییت ها را بعد از مدت زمان معیینی فراهم می کند،و باید در آینده منتظر مخفی سازی قابلیت هایی مانند پنهان کردن توییت هایی که لایک شده و همچنین ترک گفتگو های عمومی را داشته باشیم.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *