یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

تویتتر: درآمدزایی در توییتر با استفاده از گروه و follower

فهرست مطالب

همانطور که می دانید بسیاری از شبکه های اجتماعی محلی برای در آمدزایی کاربرانشان هستند،یکی از این شبکه ها که به کاربرانش امکان درآمدزایی را می دهد شبکه توییتر است. در این مقاله در مورد درآمدزایی در توییتر ؛ به راحتی با ایجاد گروه و از دنبال کنندگان خوددرآمد کسب کنید.صحبت می شودخالی از لطف نیست تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

درآمدزایی در توییتر:

چند روزی است توییتر با معرفی دو قابلیت جدید به کاربرانش اجازه کسب در آمد را داده است ،اما این دو ویژگی عبارتند از  Super Follows و Communitiesکه کاربران به راحتی می توانند از دنبال کنندگان خود برای دریافت محتوایشان هزینه دریافت کنند.و به همین راحتی منبعی برای درآمدشان می شود.

 Super Follows :

یکی از ویژگی هایی که توییتر به پلتفرم خود اضافه کرده است Super Follows ،کاربران توییتر با استفاده از این قابلیت می توانند از فالوورهای خود مبلغی بابت امکان دسترسی به برخی محتواهای ویژه دریافت کنند.این محتواهای خاص شامل انواع دسترسی به یک گروه ویژه و خاص ،اشتراک در یک خبرنامه خاص و یا توییت های ویژه باشد این کار بسیار به نفع ناشران و تولید کنندگان محتوا می باشد.

چگونگی پرداخت مستقیم  توییتر از قابلیت  Super Follows :

همانطور که می دانید استفاده از هر قابلیتی مستلزم پرداخت مبلغی است و مهم تر از پرداخت ،ابزار پرداخت است،سرویس پاترئون  تمام ویژگی های پرداخت مستقیم را دارد و در سال های اخیر نقشی بسیار سازنده و موفق داشته است.و شبکه های اجتماعی یوتیوب،فیسبوک از سرویس پاترئون استفاده می کنند.

مزیت Communities :

یکی از ویژگی های توییتر Communities است که شباهتی با گروه های فیس بوک است،با استفاده از این ویژگی کاربران می توانند با توجه به سلیقه و علائق خود گروه هایی ایجاد کنند و یا در گروه های دیگر عضو شوند.با عضویت کاربران در گروه ها توییتر می تواند انواع توییت ها متناسب با علاقه کاربران ارائه دهد.اما به علت فضای نامحدود و بی انتها در گروه ها ارتباط و تعامل کاربران با یکدیگر مشکل می شود.اما این ویژگی برای تویتتر یک موفقیت مهمی است،ولی نکته مهمی که باید بدانید این است که توییتر هنوز زمان مشخصی برای راه اندازی قابلیت Communities اعلام نکرده است.و توییتر اعلام کرده است که این قابلیت و ویژگی در پلتفرم های بعدی به روز رسانی خواهد شد.

تویتتر: درآمدزایی در توییتر با استفاده از گروه و follower
درآمد زایی از توییتر

گفتار پایانی :

دوستان و همراهان عزیز در این مقاله سعی شد نکاتی در مورد درآمدزایی در توییتر بیان شود امیدواریم این موارد برای شما مفید و سازنده باشد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *