شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

توییتر :توییتر در حال آزمایش محدود کردن توییت دوستان قابل اعتماد است.

فهرست مطالب

با وجود پابلیک یا یک اکانت عمومی امکان مشاهده همه توییت‌های یک کاربر توسط تمام کاربران وجود دارد.در صورتی که اکانت شما شخصی باشد، قادر به تفاوت بین فالورهای خود نخواهید بود.ولی توییتر تصمیم به تغییر این وضعیت دارد. امکان انتخاب مخاطب توییت‌ها در این شبکه اجتماعی مورد آزمایش است. به این ترتیب کاربر قادر به اشتراک گذاری توییت‌ها  فقط برای Trusted Friends یا دوستان قابل اعتماد خواهد بود.

توییتر :توییتر در حال آزمایش محدود کردن توییت دوستان قابل اعتماد است.
امکان محدود کردن توییت ها

بیشتر کاربران در توییتر دارای چند اکانت می باشند؛ یک اکانت کاری و یک اکانت شخصی . ولی با ویژگی جدید توییتر ،نیاز به داشتن دو اکانت نخواهد بود. چون با  وجود این قابلیت کاربران قبل از ارسال توییت قادر به انتخاب، و مشاهده آن برای تمام  و یا تنها دوستان قابل اعتماد قابل خواهد بود. این ویژگی شباهت زیادی به Close Friends در استوری‌های اینستاگرام دارد.

قابلیت جدید Facets توییتر :

 Facets یا وجه‌ها (وجوه) یکی از قابلیت های جدید  توییتر است که در  حال آزمایش روی آن هستند. بدین صورت کاربر قادر به دسته بندی  موضوعات مختلف توییت ها خواهد بود.و فالورها می‌توانند به راحتی توییت هایی را با موضوع خاص  انتخاب  و مشاهده کنند. این ویژگی به سازماندهی توییت‌ها کمک  فراوانی می‌کند.

توییتر :توییتر در حال آزمایش محدود کردن توییت دوستان قابل اعتماد است.
امکان محدود کردن توییت ها

 

بدین صورت در زمان توییت  قادر به دسته بندی توییت خود با موضوع خاص می باشید.توییت‌ها در تمام دسته‌بندی‌ها برای تمام اشخاص برعکس ویژگی دوستان قابل اعتماد،  قابل مشاهده خواهد بود. تنها تفاوت Facet در این است که امکان دارد،تعدادی از فالورهای شما فقط به موضوعات خاصی تمایل داشته باشند.

کلمات و واژگان ممنوعه!

یک ویژگی دیگر توسط توییتر در پاسخ توییت های شما  جهت مسدود کردن کلمات اضافه کرد. بدین صورت قادر خواهید بود لیستی از  الفاظ رکیک و فحاشی را قسمت واژه و کلمات ممنوعه قرار دهید.هنگامی که شخصی پاسخ به توییت شما را با این کلمات داشته باشد، توییتر با یک اعلان به او هشدار خواهد داد. اما کماکان توییت‌ها منتشر خواهند شد؛ ولی به صورت سانسور شده و در انتهای دیگر پاسخ‌ها.

توییتر :توییتر در حال آزمایش محدود کردن توییت دوستان قابل اعتماد است.
امکان محدود کردن توییت ها

 

ناگفته نماند هنوز زمان مشخصی برای اضافه شدن این ویژگی اعلام نشده است همانطور که می دانید این شبکه اجتماعی علاقه زیادی به آزمایش قبل از عرضه، ویژگی های جدید دارد. و ممکن است گروه کوچکی از کاربران به این قابلیت دسترسی پیدا کنند، و تصمیم نهایی جهت اضافه کردن یا حذف این ویژگی برعهده توییتر می باشد.

 

 

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *