یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

توییتر :سه ویژگی جدید توییتر 2021

فهرست مطالب

دگرگونی در مدیریت حساب کاربری توییتر :

طبق گزارشات رسمی منتشر شده می توان حدس زد که دگرگونی در مدیریت حساب کاربری توییتر با ظهور سه ویژگی جدید توییتر  به وجود خواهد آمد، این ویژگی نوع ارتباط کاربران با یکدیگر و همچنین مدیریت توییت‌ها را  دچار تحول خواهد کرد.و به نظر می رسد که در آینده نزدیکی شرکت توییتر از این سه ویژگی رونمایی خواهد کرد.با ما همراه باشید.

در چند روز گذشته توییتر با انتشار این توییت مبنی بر رونمایی از  سه قابلیت جدید توییتر سر و صدای زیادی در فضای مجازی ایجاد کرد.

Trusted Friends نام اولین قابلیت توییتر است. و کاربران امکان محدود کردن دسترسی فالوورها به بعضی توییت‌ها را دارند.

Facets دومین ابزار معرفی شده است و کاربران به راحتی قادر به دسته‌بندی توییت‌های مورد علاقه خود می باشند.

فیلترگذاری روی کامنت‌ها ویژگی سوم این قابلیت است و کاربران به وسیله آن می‌توانند معین کنند چه نظراتی را نمی‌خواهند مشاهده کنند.

فعلا این ابزار مراحل توسعه به سر می‌برد و هنوز در دسترس  و اختیار کاربران قرار نگرفته‌ است.

توییتر :سه ویژگی جدید توییتر که موجب دگرگونی در مدیریت حساب کاربری می شود.
دگرگونی در مدیریت حساب کاربری

کاربران می‌توانند به وسیله“Trusted Friends”در هنگام به اشتراک‌گذاری یک محتوا انتخاب کنند،که تنها دوستان و اطرافیان آنها قادر به مشاهده توییت یا محتوای نوشته شده باشند و یا عموم مشاهده کنند، در واقع به وسیله این قابلیت کاربران قادر به شخصی و عمومی سازی توییت‌های خود  برای دنبال‌کنندگان خواهند بود.

توییتر :سه ویژگی جدید توییتر که موجب دگرگونی در مدیریت حساب کاربری می شود.
دگرگونی در مدیریت حساب کاربری

ویژگی Facets” امکان دنبال کردن توییت‌هایی با یک موضوع خاص را به کاربران می‌دهد. همچنین فقط هنگامی توییت شخص دنبال شده برای شما قابل مشاهده است که شما نیز آن موضوع را دنبال کرده باشید.و بدین صورت وقت شما جهت پیدا کردن موضوع مورد نظر هدر نخواهد رفت.

توییتر :سه ویژگی جدید توییتر که موجب دگرگونی در مدیریت حساب کاربری می شود.
دگرگونی در مدیریت حساب کاربری

فیلترگذاری روی کامنت‌ها سومین ابزاری است که به آن اشاره شد،عملکرد این ویژگی در واقع به کاربران امکان می دهد،کلمات و جملاتی که تمایلی به مشاهده آن ندارند در کامنت‌ها مسدود کنند. با وجود این قابلیت اشخاص قادر به مدیریت بهتری روی توییت‌های خود هستند.

تمامی قابلیت های معرفی شده خبر از برنامه‌های آینده‌نگرانه این شبکه اجتماعی برای  همه کاربران خود می باشد و به وسیله آن کاربران فضای مجازی قادر به استفاده امکانات پلتفرم توییتر با دقت و امنیت بیشتری  باشند.

حال باید منتظر ماند تا توییتر از این قابلیت های معرفی شده در اپلیکیشن توییتر رونمایی کند.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *