یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

توییتر : ثبت درخواست برای تیک آبی توییتر مجدداً غیر فعال شد.

فهرست مطالب
تیک آبی توییتر غیر فعال شد :

اگر به یاد داشته باشید مدتی بود که توییتر درخواست تیک آبی را برای کاربران خود فعال کرده بود،ولی به علت درخواست بیش از حد برای تیک آبی توییتر، این شبکه اجتماعی مجددا تیک آبی توییتر غیر فعال را تا مدت نا معلومی غیر فعال کرد.در این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی تیک آبی توییتر غیر فعال شد بپردازیم.

تیک آبی توییتر :

مدت یک هفته ای از آغاز مجدد برنامه دریافت تیک آبی توییتر می گذرد و این شبکه اجتماعی اعلام کرده که به طور موقت امکان ثبت درخواست در این تاییدیه را غیر فعال کرده است.توییتر در توضیح این قصد خود بیان کرده است که تعداد درخواست های دریافت شده بیش از حد پیش بینی شده بود و قبل از اینکه بتواند در خواست جدیدی را ثبت کند، باید زمانی را به بررسی درخواست های فعلی اختصاص دهد.توییتر زمان مشخصی را برای امکان فعال کردن ثبت درخواست تیک آبی مشخص نکرده است، ولی قول داده به زودی این گزینه را فعال کند.و این پیام را برای تمام کاربران ارسال کرده است ؛

ما غرق در درخواست‌های تأییدیه هستیم. بنابراین؛ باید در حال حاضر دریافت هرگونه درخواست جدیدی را متوقف کنیم تا بتوانیم درخواست‌های فعلی را بررسی کنیم. ما به زودی بخش درخواست‌ها را باز می‌کنیم. قول می‌دهیم.

توییتر در اواخر سال 2017 برنامه درخواست تیک آبی را غیر فعال کرد و بعد از وقفه ای سه ساله  بعد از ارتقاء این برنامه مجددا این برنامه را راه اندازی کرد.

توییتر : ثبت درخواست برای تیک آبی توییتر مجدداً غیر فعال شد.
تیک آبی توییتر غیر فعال شد

در حال حاضر برنامه توییتر در یک توضیح خیلی واضح ، در مورد افراد واجد شرایط دریافت تیک آبی توضیح می دهد، تیک آبی Twitter به اکانت های تعلق می گیرد، که اصلی (معتبر )و فعال و سرشناس باشند.و همچنین ؛ حساب های کاربری برای دریافت این تاییدیه حتما باید در یکی از این 6 گروه عضو باشند.

  • دولت‌ها
  • شرکت‌ها، برندها و سازمان‌ها
  •  خبرگزاری‌ها و خبرنگاران
  • فعالان حوزه سرگرمی
  • فعالان حوزه ورزش و بازی
  • فعالان اجتماعی و دیگر افراد تأثیرگذار
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *