یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

توییتر : توییتر به دنبال آرشیو کردن tweet قبلی

فهرست مطالب

آرشیو کردن توییت های قبلی:

به نظر می رسد توییتر تصمیم دارد روی ویژگی کار کند که به کاربارن این قابلیت را می دهد که توییت های توییت شده در یک بازه زمانی را آرشیو کنند.با این قابلیت، مخاطبان کاربر قادر به مشاهده توییت های آرشیو شده نیستند، با ما همراه باشید تا آرشیو کردن توییت های قبلی را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.

طبق گزارش بلومبرگ ،توییتر با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی کاربران روی یک قابلیت جدید در حال فعالیت است.و در رابطه به بررسی توییت های قدیمی را در بازه زمانی مشخص مثلا  30،60 یا 90 تا یکسال می پردازد.جالب است بدانید با آرشیو کردن توییت های منتشره ،مخاطبان دیگر قادر به توییت های آرشیو شده نیستند،اما کاربر می تواند از توییت های قبلی خود یک بایگانی در اختیار داشته باشد.

 از دیگر ویژگی هایی که این شبکه اجتماعی روی گسترش آن فعالیت می‌کند،‌ محدود کردن اشخاصی است که  قادر به مشاهده توییت‌های منتشر شده می باشند. در حقیقت بدون احتیاج به مسدود کردن،‌ کاربران قادرند اجازه دیدن توییت را های خاص را به بعضی از کاربران ندهند. بلومبرگ این قابلیت های تازه را دسته ای از تغییرات مربوط با حفظ حریم خصوصی در شبکه‌های اجتماعی وصف می‌کند که هدف آن داشتن آرامش روانی کاربران در تعامل با دیگران می باشد.

توییتر : توییتر به دنبال ایده آرشیو کردن توییت های قبلی
آرشیو کردن توییت های قبلی

طبق تحقیقات انجام شده توسط توییتر، تعداد زیادی از کاربران این شبکه اجتماعی حتی اطلاع ندارند که حساب کاربریشان عمومی است یا خصوصی.و زمان مشخصی برای این رونمایی از این قابلیت مشخص نکرده است.و بعضی از این تغییرات فقط در حد یک ایده و فکر می باشد.

سخنگوی توییتر اعلام کرد، از موضوعات مهم این شبکه توجه به حریم خصوصی افراد است.و اعلام کرد قصد داریم کاربران حس امنیت بیشتری از حضور در این شبکه داشته باشند.این سخنگو اعلام کرد در حال حاضر از موضوعات بسیار مهم در بین کاربران کل جهان حریم خصوصی دارای رتبه و اهمیت زیادی است.و اعلام کرد در هفته های آینده این قابلیت به صورت آزمایشی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *