یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

توییتر: قانون جدید توییتر برای تیک آبی در ژانویه 2021 اعلام شد

فهرست مطالب

توییتر برای رسمی کردن حساب کاربرانش سیاست های را ارائه کرد .مدت زمانی بودکه توییتر درخواست کاربران خود برای تیک آبی را متوقف کرده بود دقیقا از سال 2017 ،اما به علت درخواست مجدد کاربران این اتفاق افتاد و توییتر برای تایید هویت کاربران خود این طرح را با تغییرات جزئی عرضه کرد.در این مطلب طرح جدید توییتر برای درخواست تیک آبی در ژانویه 2021 تایید شد.

طرح جدید توییتر برای درخواست تیک آبی در ژانویه 2021 تایید شد!!
تیک آبی در توییتر

 

سیاست های جدید توییتردر تیک آبی:

این طرح که پیش نویس آن در ابتدای سال میلادی 2021 آغاز شده بود در ( 20ژانویه1 بهمن) 2021 به طور رسمی در سایت توییتر در دسترس کاربران قرار گرفت. و با 22 هزار بازدید مورد استقبال عجیبی قرار گرفت.

کاربر غیر فعال:

یکی از سیاست های  اصلی توییتر در این طرح ،رسمی کردن حساب است ،و اگر فردی در توییتر  به مدت 6 ماه آنلاین نشده باشد.به علت نقض قوانین این پیام رسان غیر فعال شناخته می شود و امکان از دست دادن تیک آبی اش را دارد.

دسته بندی از سال آینده:

همانطور که می دانید افراد رسمی و غیر رسمی اعم از مقامت دولتی ،بازیگران ،اساتید دانشگاه در این شبکه اجتماعی به عنوان کاربر حضور دارند.توییتر اعلام کرده از سال آینده دسته بندی جدیدی ارائه می دهد به عنوان نمونه دسته بندی برای پزشکان یا ورزشکاران.

کرونا و تیک آبی:

از اوایل سال 2020 و با شیوع ویروس کرونا توییتر اعلام کرد کاربرانی که در مورد ویروس کرونا پست هایی توییت کرده اند با مشارکت سازمان بهداشت جهانی .حساب این افراد شناسایی و تیک آبی به آنها تعلق گرفت.و این حساب ها کاملا رسمی شدند تا اطلاعاتی که رائه می دهند معتبر باشد.

حفظ تیک آبی برای حساب کاربران فوت شده:

طرح جدید توییتر برای درخواست تیک آبی درگذشتگان :

در پلتفرم جدید توییتر برچسب ها و قابلیت های جدیدی به وجود آمده است.و کاربران می توانند برای کاربران حساب های بات و یادبود درگذشتگان نیز تیک آبی دریافت کنید.

توییتر اعلام کرد که برای کاربرانی که فوت شده اند یک برچسب جدید ارائه می دهد و حساب کاربریشان به علت آن لاین نبودن مسدود نخواهد شد.بسیاری از طرفداران افرادی که فوت شده اند از این طرح استقبال بی نظیری کرده اند ولی هنوز توییتر در مورد نوع و طرح برچسب برای حساب های بات و یادبود چیزی را اعلام نکرده است و هنوز از دید همگان پنهان است.

 

طرح جدید توییتر برای درخواست تیک آبی در ژانویه 2021 تایید شد!!
تیک آبی در توییتر

الزامات توییتر برای حفظ تیک آبی:

توییتر برای حفط تیک آبی کاربرانی که قبلا تیک آبی دریافت کرده اند،نکاتی را بیان کرده تا کاربران با رعایت این نکات تیک آبی خود را حفظ کنند. این نکات عبارتند از ؛

  • آدرس ایمیل
  • شماره تلفن تایید شده
  • نام کاربری دقیق
  • عکس پروفایل
طرح جدید توییتر برای درخواست تیک آبی در ژانویه 2021 تایید شد!!
تیک آبی در توییتر

علت حذف تیک آبی در توییتر:

توییتر اعلام کرد؛ طبق قوانین مدون خود تیک آبی کاربرانی را حذف می کند که قوانینش را نقض کنند.پس تمام کاربران توییتر سعی کنند از پلتفرم ها ی توییتر تبعیت کنند.

جمعیت شناسی در توییتر:

توییتر اعلام کرده بعد از تکمیل اطلاعات کاربر راجع به هویتش می خواهیم اطلاعات جمعیت شناسی را در بین کاربران به اشتراک بگذاریم.با اشتراک گذاری اطلاعات اجتماعی ارتقاء توییتر چند برابر می شود.

گرداوری:زومیت،مارکتور، همیارسئو

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *