شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

توییتر :تایید دو مرحله ای توییتر فقط با وسیله کلید امنیتی

فهرست مطالب

تایید دو مرحله ای توییتر :

هر چند استفاده از کلید امنیتی به عنوان یکی از روش های  ورود به حساب کاربری ویژگی تازه ای محسوب نمی شود،اما در حال حاضر توییتر به جای ارسال پیامک به شماره تلفن کاربر ،تنها راه استفاده از قابلیت تایید دو مرحله‌ای برای کاربران را استفاده از کلید امنیتی قرار داده است.

توییتر :تایید دو مرحله ای توییتر فقط به وسیله کلید امنیتی امکان‌پذیر خواهد بود.
تایید دو مرحله ای توییتر

هر چند استفاده از کلیدهای امنیتی فیزیکی دارای مزیت های امنیتی بسیاری نسبت به فرستادن پیامک یا نرم افزارهای ساخت رمز یکبارمصرف دارد.

جهت افزایش امنیت پلتفرم خود در سال‌های  گذشته فعالیت های زیادی انجام داده است. این شرکت پشتیبانی در سال ۲۰۱۷ سیستم امنیتی خود را مجهز به تایید با ارسال پیامک و نرم افزارهای ساخت رمز یکبار مصرف کرد.

در سال ۲۰۱۹ با گذشت دو سال توییتر،بدون نیاز به شماره تلفن کاربر امکان تایید صاحب حساب کاربری را مهیا کرد.

یکی از علت هایی که موجب شد ، مدیرعامل کمپانی توییتر نیز حساب کاربریش را به مدت ۲ ساعت از دست بدهد. حمله هکرها از راه حفره‌های امنیتی سیم‌کارت بود.

و بعد از این اتفاق و مطابق قوانین جدید توییتر، کاربران برای داشتن امنیت بیشتر امنیت حساب خود  حتما باید یک کلید امنیتی فیزیکی تهیه و استفاده کنند.

با استفاده از کلیدهای امنیتی فیزیکی دست تعداد زیادی از هکرها از نفوذ به حساب‌های کاربری بسته می شود. و کاربران به راحتی می توانند از توییتر استفاده نمایند.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *