یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

توییتر : قابلیت Unmention توییتر برای ترک گفتگو

فهرست مطالب

قابلیت لغو منشن (آنمنشن – Unmention) که در حساب یکی از مدیران ارشد توییتر به آن اشاره شده، همان قابلیت معرفی‌شده در سال ۲۰۲۰ است. این قابلیت که در سال ۲۰۲۰ معرفی شد، به کاربران امکانمی دهد که معین کنند چه افرادی اجازه ریپلای کردن توییتشان را دارند. این قابلیت فقط شامل سه گزینه است:

  • همه کاربران توییتر
  • فقط افرادی که شما را فالو می‌کنند
  • هیچ یک از کاربران توییتر
توییتر : گسترش قابلیت Unmention برای ترک گفتگو در توییتر
ترک گفتگو در توییتر

 

هنگامی که قابلیت Unmention توییتر اضافه شود، امکان مسدود کردن اعلان و ترک گفتگو در مورد آن به راحتی در اختیار علاقه‌مندان توییتر قرار خواهد گرفت. در عکسی که مدیر ارشد توییتر انتشار داده، چگونگی عملکرد قابلیت آنمنشن نمایش داده شده است. در این قابلیت اگر کاربری در یک توییت شما را منشن کند، گزینه ای در پست توییت نمایش داده می‌شود که با ضربه روی آن ادامه‌ گفتگو با کاربر را ترک خواهید کرد و اعلان جدیدی از آخرین وضعیت توییت دریافت نخواهید کرد.

طبق گزارش اعلام شده، قابلیت Unmention توییتر  در ابتدای مراحله طراحی اسنت و امکان دارد تا رسیدن به مرحله‌ تکمیلی، در عملکرد آن تغییراتی اعمال شود؛ ولی به نظر می‌رسد،به‌زودی توییتر قابلیت آنمنشن را در اختیار کاربران خود بگذارد. در واقع طراحی قابلیت Unmention توییتر بنا به درخواست‌های مکرر کاربران توییتر انجام شد؛ به عنوان نمونه درخواست دسترسی به تنظیمات بیشتر در حفظ حریم خصوصی کاربران توییتر موجب طراحی قابلیت منع کردن دیگران از منشن کردن کاربران شد.

توییتر در نشان دادن واکنش مثبت به درخواست‌های کاربران عکس العمل کندی دارد و معلوم نیست اضافه شدن قابلیت آنمنش به توییتر چه زمانی اتفاق بیفتد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *