یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

تویتتر:چت صوتی برای کاربران اندروید twitter

فهرست مطالب

هر روز که از رشد شبکه های اجتماعی می گذرد این شبکه ها برای کاربران خود قابلیت ها و خبرهای خوشی دارند. به تازگی توییتر چت صوتی را برای کاربران اندروید خود فعال کرده است.در این مقاله در مورد خبر خوش و هیجان انگیز چت صوتی برای کاربران اندروید توییتر فعال شد.صحبت می شود

خبر خوش و هیجان انگیز چت صوتی برای کاربران اندروید توییتر فعال شد.

چت صوتی توییتر

خبر خوش و هیجان انگیز چت صوتی برای کاربران اندروید توییتر فعال شد.

توییتر به تازگی  قابلیت چت روم صوتی به نام اسپیسز (Spaces) را برای کاربران اندروید خود ارائه داده است.این قابلیت قبلا برای کاربران iOS وجود داشت و درحال حاضر برای کاربران اندروید به وجود آمده است.

مزایای اسپیسز (Spaces) چیست ؟

قبل از ارائه اسپیسز در گوشی های اندروید توییتر در ماه ژانویه این قابلیت را برای مقابله با آپ (کلاب هاوس) در iOS ارائه کرد. و با این قابلیت تمام کاربران توییتردر آپ iOS می توانستند به عضویت در این شبکه اجتماعی در آمده و پیام ها را گوش کنند.ولی تعداد کمی از کاربران قادر به میزبانی چت بودند.اما با این قابلیت تمام کاربران توییتر می توانند به عضویت اسپیسز در آمده و تمام پیام های صوتی را گوش دهند.

خبر خوش و هیجان انگیز چت صوتی برای کاربران اندروید توییتر فعال شد.
چت صوتی توییتر

آیا کاربران قادر به میزبانی اسپیسز هستند؟

توییتر به طور دقیق اعلام نکرده است که کاربران اندروید قادر به میزبانی در اسپیسز هستند یا خیر؟ اما اعلام کرده است که کاربران به راحتی می توانند پیام های صوتی را ارسال و گوش کنند.

قابلیت اسپیسز در چه تاریخی به وجود آمد؟

شبکه توییتر دریک ایمیل در ژوئن 2020 به ورج اعلام کرد که کاربران اندروید و iOS  می توانند از چت صوتی در اسپیسز استفاده کنند.در این قابلیت کاربران می توانند پیام های صوتی خود رابه مدت 140 ثانیه ضبط و ارسال نمایند.و همچنین اdن شبکه در چند ماه گذشته پشتیبانی از پیام های صوتی را برای کاربران iOS و اندروید در هند آغاز کرده است.

 

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *