یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

توییتر:به زودی ابزار TweetDeck شبیه به نسخه تحت وب این شبکه اجتماعی می شود

فهرست مطالب

طبق یک گزارش توییتر دک با دریافت یک به روز رسانی ویژه به نسخه تحت وب شبیه تر شده است.با ما  همراه باشید تا ابزار توییت دک را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.

به نقل از engadget، برای کاربران حرفه ای توییتر ،توییت دک یک سلاح مخفی می باشد،طرح ستونی این ابزار به کاربر این امکان را می دهد که تعداد زیادی از سربرگ های حساب کاربری را با کمک فهرست توییتر به طور همزمان و یکجا باز کند،اما این طرح ممکن است به زودی دستخوش تغییر شود،و این ابزار بیشتر شبیه به وب توییتر باشد.این نسخه به طور محدود برای بسیاری از کاربران در کشورهای کاندا،استرالیا و آمریکا عرضه شده است.مدیر محصول توییتر در این باره اعلام کرد، نسخه به روز شده توییت دک شامل قابلیت جستجوی پیشرفته، انواع ستون بندی جدید و یک توییت ساز کامل در یک روش جدید درون یک محیط دسته بندی شده است.
موافقان و مخالفان توییت دک :
همیشه هرنوع تغییر در توییت دک با موافقان و مخالفانی همراه بوده است،و تعداد زیادی از افراد که از این نرم افزار استفاده می کنند،توییتر را به عنوان قسمتی از شغل خود در نظر گرفته و هر نوع به روز رسانی موجب برهم خوردن عادت  و اختلال در جریان کاری خودشان می دانند.

جالب است بدانید که نسخه توییت دک هنوز در مرحله تست و آزمایش است،و امکان دارد تعداد زیادی از قابلیت های ظاهری و داخلی این نسخه تا زمان عرضه نهایی تغییرات زیادی داشته باشد.همچنین مدیر محصول توییتر اعلام کرده،ما از طریق این تست ها به بررسی و ارائه شخصی سازی و کنترل بیشتر استفاده می کنیم.
 شایعات پیوستن به توییتر بلو :

مدتی است شایعه پیوستن توییت دک به سرویس اشتراک بلو به گوش می رسد،مدیر محصول توییتر نیز در طی صحبت هایی به این شایعه دامن زده است،و توییت کرده که ما در زمان بررسی توییت دک درون سرویس های اشتراک در آینده این درس ها را اجرا می کنیم، با فراگیری از این درس ها در آینده موارد بیشتری برای به اشتراک گذاری داریم.
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *