یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اخبار توییتر: twitter گزینه Undo را فقط برای کاربرانش بطور محدود رونمایی کرد

فهرست مطالب

همانطور که می دانید توییتر یکی از شبکه های اجتماعی است،و گاهی اوقات برای کاربران خود سورپرایزهای جالبی دارد .مدتی است که توییتر اعلام کرده است که فقط کاربرانش می توانند از گزینه Undo استفاده کنند.در این مقاله در مورد توییتر گزینه Undo را فقط برای کاربرانش در دسترس قرار داد.صحبت می شود خالی از لطف نیست تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

توییتر گزینه Undo را فقط برای کاربرانش در دسترس قرار داد.
قابلیت جدید توییتر

توییتر گزینه Undo را فقط برای کاربرانش در دسترس قرار داد.

همانطور که می دانید بیشتر کاربران توییتر مدت هاست از این شبکه درخواست اضافه کردن قابلیت ویرایش توییت قبل از انتشار را داده اند.اما توییتر به این خواسته کاربرانش اهمیت نمی داد .اما طبق گزارشات اعلام شده از مدیر عامل توییتر مبنی براینکه کاربران به زودی با یک ویژگی از شرکت ما روبرو خواهند شد که تا حدی مشکل توییت کردن را حل می کند.بنابر اطلاعات به دست آمده این قابلیت بر روی گزینه Undo توییتر قابل دسترسی است و فقط کاربران توییتر می توانند از این گزینه استفاده کنند.

شباهت گزینه Undo به برنامه حذف در جی میل :

با استفاده از ابزار Undo شما به راحتی می توانید اقدام به حذف توییت خود قبل از انتشار کنید.این گزینه شباهت زیادی به گزینه حذف ایمیل دارد .درست است که این گزینه قابلیت های  زیادی ندارد، اما می تواند هنگامی که شما در توییت خود اشتباه نوشتاری دارید در آخرین لحظه از توییت کردن آن جلوگیری کند.

آیا استفاده از این قابلیت توییتر رایگان است؟

شایعات زیادی وجود دارد که کاربران بدون پرداخت هزینه اشتراک می توانند از این قابلیت استفاده کنند.اما هنوز مدیران توییتر خبری در این زمینه اعلام نکرده اند و باید منتظر خبرهای جدید از این شرکت باشیم.

توییتر گزینه Undo را فقط برای کاربرانش در دسترس قرار داد.
قابلیت جدید توییتر

آیا با قابلیت جدید توییتر می توان درآمد زایی کرد؟

طی یک گزارش با سخنگوی توییتر اعلام شده که ویژگی Undo در کنار قابلیت Super Follow در حال آزمایش است و افراد معروف که در توییتر در آمد زایی دارند می توانند از این ویژگی استفاده کنند.اما زمان مشخصی برای استفاده این افراد مشخص نشده است.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *