یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

ایا imo را میتوان هک کرد؟

فهرست مطالب

imo یکی از قدرتمند ترین پیام رسان ها محسوب می شود که توانسته کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند و هم اکنون کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد. اما در این مطلب بیشتر درباره امنیت ایمو و اینکه امکان هک ایمو وجود دارد یا نه ؛ می خواهیم بحث کنیم.بامارکتور همراه باشید.

مسنجر imo از قابلیت ها و امکانات زیادی بهره می برد و به همین دلیل هم توانسته در ایران کاربران زیادی داشته باشد.

 

imo

هک ایمو امکان پذیر است؟

برخی برنامه ها و نرم افزارهایی در سطح اینترنت وجود دارند که سازندگان آنها مدعی هستند که با استفاده از برنامه شان می توان پیام رسان ایمو را هم هک کند . اما واقعیت این است که هک ایمو تنها با یک نرم افزار به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد. یعنی اگر یک برنامه یا نرم افزار بتواند یک پیام رسان قوی به مانند ایمو را هک کند، یعنی در این پیام رسان باگی وجود دارد که اگر باگی هم وجود داشته یاشد، توسعه دهندگان آن به سرعت آن باگ را برطرف خواهند نمود. بنابراین تا اینجا مشخص شد که برنامه ای برای هک ایمو به این شکل وجود نداشته و ندارد.

هک ایمو به معنای کلی یعنی هک اکانت هدف تنها با استفاده از یک نرم افزار یا اپلیکیشن موبایل امکانپذیر نیست اما برنامه هایی مانند برنامه کنترل خانوانده وجود دارد که به وسیله آن می توان بر روی چت ها و پیام های فرزندان نظارت داشت و فعالیت فرزندان را در این قبیل مسنجر ها کنترل نمود. نحوه استفاده از برنامه کنترل فرزندان به این شکل است که این برنامه را باید ابتدا بر روی گوشی موبایل فرزند نصب می شود و با امکاناتی که این برنامه دارد می تواند آیکون آن بر روی گوشی فرزندان را پاک کرد به شکلی که فرزند متوجه نصب چنین برنامه ای نخواهد شد. سپس والدین می توانند از طریق پنل این برنامه فعالیت آنها را کنترل نمایند.

جلوگیری از هک imo

جلوگیری از هک شدن شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها دو نکته مهم دارد. اولین نکته مهم ان این است که از دسترسی نداشتن افراد ناشناس به دستگاهتان مطمئن شوید زیرا این نکته مهمترین نکته برای جلوگیری از هک imo یا هر مسنجر دیگری می باشد. نکته دیگر این است که اگر برنامه ای بر روی دستگاهتان نصب است که آن را نمی شناسید و اگر حس کردید مشکوک است فورا ان را پاک نمایید.

منبع:مارکتور

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *