شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

واتساپ: تصاویر بدون از بین رفتن کیفیت ارسال کنید

فهرست مطالب

ارسال تصاویر در واتساپ در حال حاضر با کاهش فوق العاده کیفیت همراه است. ولی به‌زودی ارسال تصاویر بدون افت کیفیت به این پیام‌رسان اضافه خواهد شد، با ما همراه باشید.

 یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان ها در دنیا، که از نظر ویژگی فاصله زیادی با تلگرام دارد.واتساپ است و ایرانیان به علت های مختلف از جمله محبوبیت بیشتر در بین دوستانمان، از آن استفاده می‌کنیم.  این پیام‌رسان خوشبختانه به صورت آهسته و پیوسته ویژگی های  رابه این پلتفرم اضافه می‌کند. به‌ زودی قرار است ارسال تصاویر بدون افت کیفیت به پلتفرم واتساپ اضافه شود.

اگر از حالت ارسال فایل استفاده کنید،کیفیت ارسال تصاویر افت نمی کند، درغیر این صورت کیفیت آن کاهش خواهد یافت؛ طبق گزارش WABetaInfo در نسخه جدید و آزمایشی  اندروید، ویژگی تنظیم کیفیت تصاویر ارسالی به آن اضافه خواهد شد. بدین صورت هنگامی که به تنظیمات و Storage and data وارد شوید، گزینه Photo upload quality را مشاهده خواهید کردد. در این قسمت سه گزینه جهت انتخاب وجود دارد:

  • Auto: حالت اتوماتیک و توصیه ای واتساپ
  • Best quality: بالاترین کیفیت با کمترین افت
  • Data saver: حالت ذخیره ترافیک دیتا برای فشرده کردن تصویر
واتساپ: در واتساپ تصاویر بدون افت کیفیت ارسال می شود.
ارسال تصویر بدون افت کیفیت

 

اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، آو معلوم نیست، گزینه Best quality فشرده‌سازی جزئی روی تصاویر انجام داده می شود و یا تصاویر بدون دستکاری ارسال خواهد شد. با این‌ وجود این قابلیت جدید ویژگی کوچک ولی بسیار مهم و ضروری است که تجربه کاربران در واتساپ را بهتر می کند. بدین صورت برای ارسال تصاویر به صورت فایل دیگر نیاز نیست هر دفعه نیاز به مراحل قبلی نیست. و فقط یکبار با انجام تنظیمات می توانید تصاویری را با بهترین کیفیت ارسال کنید.

البته هنوز معلوم نیست ،که مانند تلگرام گزینه‌های فوق با هر دفعه ارسال تصاویر مشاهده می‌شود یا خیر. WABetaInfo طی یک گزارش  اعلام کرده ،این ویژگی هنوز در دست گسترش است و انتظار می رود در آینده  نزدیک برای تمام کاربران فعال شود.

ضمنا واتس‌اپ روی ویژگی مشابهی جهت ارسال ویدئو با کاهش کیفیت تحقیق می‌کند. انتظار داریم در آینده نزدیک، ارسال تصاویر بدون کاهش کیفیت و تنظیم کیفیت ویدئوها، برای  همه کاربران فعال شود.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *