در کنار غزه هستیم

جستجو کردن
Close this search box.

ردیابی و تعقیب کاربران واتس آپ با استاتوس به صورت غیر منتظره ای فعال شد

ردیابی و تعقیب کاربران واتس آپ با استاتوس به صورت غیر منتظره ای فعال شد.

فهرست مطالب

ردیابی و تعقیب کاربران واتساپ :

 کارمندان در سایبری اعلام کردند که با استفاده از استاتوس در واتس آپ می توان به ردیابی و تعقیب کاربران پرداخت و زمان آن لاین بودن آنها را مشاهده کرد.
 شرکت امنیت سایبری Traced گزارشی اعلام کرد که در آن اشاره می کند که چگونه شکاف امنیتی استاتوس واتس آپ به تعقیب کنندگان کمک می کند،و از شکاف های امنیتی این پیام رسان باعث افزایش گسترده تعقیب کاربران شده است.با ما همراه باشید تا ردیابی و تعقیب کاربران را مورد بررسی قرار دهیم.

ردیابی و تعقیب کاربران واتس آپ با استاتوس به صورت غیر منتظره ای فعال شد.

متن گزارش شرکت امنیت سایبری :
در متن گزارش امنیت سایبری آمده است که وقتی کاربری در واتس آپ آنلاین می شود(هنگام باز کردن اپلیکیشن) یک نشانگر تغییر می کند و استاتوس کاربر آنلاین می شود.این نشانگر مانند یک اطلاعات عمومی است و هر کاربری می تواند با استفاده از آن یک سرویسی درست کند و نشانگر استاتوس آنلاین را رصد می کند.این قابلیت بر خلاف ویژگی Last Seen غیر فعال نمی شود.و تمام مزاحمان (افرادی که می خواهند ردیابی کنند)از این قابلیت سوء استفاده کنند.
شکاف امنیتی و طرف سوم :
این شکاف بزرگ امنیتی به کاربر نفر سوم اجازه می دهد که به راحتی ردیابی و تعقیب کاربران واتس آپ را انجام دهد.در حال حاضر لیستی از اپ های اندروید و آیفون و چند سرویس وب از این قابلیت برخوردار هستند و افراد را بدون آگاهی و رضایتشان ردیابی می کنند.و مزاحمان می توانند به راحتی افراد را  واتس آپ ردیابی و کنترل کنند.
ردیابی و تعقیب کاربران واتساپ :  کارمندان در سایبری اعلام کردند که با استفاده از استاتوس در واتس آپ می توان به ردیابی و تعقیب کاربران پرداخت و زمان آن لاین بودن آنها را مشاهده کرد.  شرکت امنیت سایبری Traced گزارشی اعلام کرد که در آن اشاره می کند که چگونه شکاف امنیتی استاتوس واتس آپ به تعقیب کنندگان کمک می کند،و از شکاف های امنیتی این پیام رسان باعث افزایش گسترده تعقیب کاربران شده است.با ما همراه باشید تا ردیابی و تعقیب کاربران را مورد بررسی قرار دهیم.
ردیابی کاربران واتساپ
گوگل و آپ های تعقیب کننده :همانطور که می دانید گوگل اجازه نمی دهد که آپ ها و برنامه های تعقیب کننده منتشر شوند.اما ابزارهای ردیابی آنلاین واتس آپ در گوگل پلی تحت عنوان راه حل هایی برای والدین و همسران مشکوک ارائه شده که به آنها اجازه می دهد تا زمان آنلاین شدن همسر و فرزندانشان را ردیابی و مشاهده نمایند.گفتار پایانی :دوستان عزیز در این مطلب سعی شد که در مورد ردیابی کاربران در واتس آپ نکته های جالبی بیان شود امیدواریم این مطلب برای شما مفید و سازنده باشد.
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *