یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

قابلیت حذف برای همه در واتساپ

فهرست مطالب

قابلیت حذف برای همه:

جدیدا یک گزارش اعلام کرد که واتساپ در حال آزمایش روی قابلیت حذف برای همه  است تا کاربران این پیام رسان بتوانند به راحتی پیام های قدیمی و سابق را حذف کنند.با ما تا انتها همراه باشید تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.

چندی پیش واتساپ به پلتفرم خود چند قابلیت جدید اضافه کرد تا کاربران به راحتی بتوانند از این پلتفرم استفاده نمایند.و درحال حاضر در حال فعالیت روی قابلیت جدیدی است که برای تعداد زیادی از کاربران بسیار مفید و کاردآمد است.
در حال حاضر کاربران اجازه دارند پیامی را که به دیگر کاربران و یا گروه ها ارسال می کنند، را حذف نمایند و این قابلیت فقط در بازه زمانی محدود 1 ساعته امکان پذیر است، ولی طبق گزارش اخیر واتساپ مشغول فعالیت بر روی قابلیت جدیدی است که مدت زمان مجاز برای حذف پیام را افزایش دهد.
واتساپ : تغییر قابلیت حذف برای همه در واتساپ
حذف برای همه
فعلا مشخص نیست ویژگی حذف برای همه (delet for everyone)  تا چه زمانی طول خواهد کشید.ولی طبق ادعای وب سایت WABetaInfo  این قابلیت برای پیام های که دوماه قبل تر ارسال شده اند نیز کارآمد است.
ممکن است واتساپ به صورت کامل محدودیت زمانی برای حذف پیام ها را حذف کرده باشد،البته بسیار بعید است.و هنوز معلوم نیست در صورت امتداد حذف پیام ها، برای پیام هایی که قبلا ارسال شده این قابلیت کارآمد و مفید خواهد بود یا خیر.
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *