یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

واتساپ :اضافه شدن قابلیت ارائه واکنش به پیام در آینده به Whatsapp

فهرست مطالب

قابلیت ارائه واکنش به پیام :

همانطور که می دانید واتساپ دارای کاربران زیادی است،ولی این اپلیکیشن نسبت به رقبای خود عملکردی ضعیف دارد،و صد البته این ضعف ها بیشتر از دیگر امکانات ممکن است مورد توجه کاربران قرار بگیرد،واکنش به پیام ها از جمله ویژگی هایی است که در اپلیکیشن های پیام رسان دیگری مثل مسنجر بومی فیسبوک در دسترس است در این مطلب به بررسی و تحلیل قابلیت ارائه واکنش به پیام در واتساپ پرداخته می شود با ما همراه باشید.

کاربران برای انجام  واکنش به پیام دریافتی فقط باید انگشت خود را به مدت طولانی روی پیام فشار داده و بعد با کمک نوار ایموجی نمایش داده شده بلافاصله به پیام دریافتی  واکنش نشان دهند. به همین راحتی کاربران از دردسر گزینه reply،و همچنین انتخاب و وارد نمودن ایموجی موردنظر و حتی تایپ بعضی از عبارات خلاص خواهند شد.

امروز طی یک خبر اعلام شد، بالاخره این قابلیت در اپلیکیشن واتس‌آپ نیز ارائه می‌شود.البته این کمپانی در صدد تست این ویژگی روی تعداد محدودی از کاربران است. عکس اسکرین‌شات ذیل مربوط به فردی است که پیامی را در این مورد دریافت کرده است. این پیام به طور واضح نشان می‌دهد که شخص موردنظر  یکی از کاربران شرکت‌کننده در فرآیند تست انتخاب شده می باشد.

واتساپ :اضافه شدن قابلیت ارائه واکنش به پیام در آینده به واتساپ
قابلیت ارائه واکنش به پیام

با ارائه ویژگی  واکنش‌ به پیام، کاربران برای دسترسی به این قابلیت باید، آخرین و به روز ترین ورژن اپلیکیشن واتس‌آپ را دریافت و نصب کنید. در صورتی که این کار را انجام ندهید،یک پیام مطابق تصویر بالا برایتان نمایش داده می شود.البته در حال حاضر هنوز زمان خاصی برای در دسترس قرار گرفتن این ویژگی برای کاربران اعلام نشده است.

در این راستا شروع پروسه تست نیز کمک چندانی نمی‌کند. واتس‌آپ گاها ویژگی های جدیدی از این‌ نوع را ماه‌ها قبل از آماده‌سازی آن‌ را برای عرضه عمومی در معرض آزمایش قرار می‌دهد. پس باید در حال حاضر کاربران صرفا منتظر بمانند؛ چون اکنون اطلاع داریم که واتس‌آپ روی توسعه و گسترش یکی از بزرگترین مطالبات کاربران فعالیت می‌کند.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *