شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

واتساپ :بزودی کیفیت ویدیو ارسالی در whatsapp را تغییر دهید

فهرست مطالب

از جمله شبکه‌های اجتماعی محبوب بین کاربران فضای مجازی واتس‌اپ و برای کسب رضایت بیشتر کاربران خود مدام در حال گسترش و ایجاد تغییرات است.طبق یک گزارش که از حساب کاربری WABetaInfo،  منتشر شده، کاربران واتساپ می‌توانند بزودی قادر به تغییر کیفیت ویدیو ارسالی ارسالی  خواهند بود. با ما همراه باشید.

تغییر کیفیت ویدیو ارسالی در واتساپ :

طبق اخبار جدید در حساب توییتری WABetaInfo، افشاکننده امکانات واتس‌اپ اعلام شده است که به زودی امکان تغییر کیفیت ویدئو ارسالی در واتساپ امکان پذیر خواهد بود.

قدرت انتخاب کاربران در هنگام ارسال ویدیوها برای افراد دیگر با ظهور این قابلیت بیشتر شده و موجب می‌شود تا آنها قادر به صرفه جویی در مصرف داده‌های خود باشند.

اعلام شده ویژگی ذکر شده  هنوز در دست گسترش است و پیام رسان واتس‌اپ در تلاش است به سرعت آن را در اختیار همه کاربران قرار دهد.

در حقیقت انتخاب کیفیت فایل پیش از ارسال به کاربران امکان این را می‌دهد تا بین دو گزینه صرفه‌جویی در مصرف داده و به اشتراک‌گذاری بدون  عملیات‌ فشرده‌سازی سنگین آزادنه یک گزینه را انتخاب نماید.

واتساپ :بزودی کیفیت ویدیو ارسالی در واتس اپ قابل تغییر خواهد بود.
تغییر کیفیت ویدئو ارسالی

همچنین با انتخاب گزینه “Data Saver” ویدیوی انتخاب شده فشرده‌سازی و با حجم کم‌ برای مخاطب ارسال می‌شود.قابل ذکر است این ویژگی  چندین سال‌ است که در قسمت های تماس‌ این پلتفرم وجود دارد.

از جمله گزینه‌های دیگر می توان به حالت Auto  اشاره کرد، این حالت دارای قابلیت انتخاب بین دو گزینه ارسال بدون فشرده‌سازی و صرفه‌جویی در مصرف داده، بر عهده الگوریتم‌های برنامه می باشد. و با انتخاب این گزینه ، اپلیکیشن در زمان به اشتراک‌گذاری یک فایل با توجه به حجم فایل و سرعت اینترنت ، بهترین حالت را برای ارسال به صورت اتوماتیک انتخاب می‌کند.

درحال حاضر این ویژگی روی هیچ‌کدام از نسخه‌های اپلیکیشن واتس‌اپ فعال نیست و کاربران نسخه بتا نیز از داشتن آن محروم هستند. ولی اعلام شده این قابلیت به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *