یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

پیام واتساپ بعد از 90 روز ناپدید می شوند

فهرست مطالب

در نوامبر سال 2020 واتساپ قابلیتی را عنوان پیام های محو شونده معرفی کرد، بدین صورت که بعد از 7 روز بعد از تاریخ ارسال و نگارش پیام ها به صورت خودکار ناپدید میشدند، در این مقاله به بررسی و تحلیل ناپدید شدن پیام بعد از 90 روز پرداخته می شود با ما همراه باشید.

ناپدید شدن بعد از 90 روز :

بعد از معرفی پیام های محو شونده در سال گذشته، چند ماه پیش واتساپ قابلیت view once را رونمایی کرد، و همانطور که از نان این قابلیت پیداست این پیام ها یکبار بیشتر قابل مشاهده نیستند و بعد از مشاهده به طور کامل حذف می شوند.طبق گزارش یک منبع مطلع واتساپ یک گزینه دیگر را در دستور کار خود قرار داده است و موضوع آن تاریخ انقضاء پیام می باشد که به زودی به قابلیت های آن اضافه خواهد شد،و با استفاده از این قابلیت جدید، پیام ها در واتساپ بعد از 90 روز محو خواهند شد.

شایعات ناپدید شدن پیام :

یک شایعه اعلام کرده که قابلیت حذف پیام در حال آزمایش نسخه بتا می باشد و در منوی طبق عکس زیر به کاربران ارائه خواهد شد،همانطور که در تصویر مشاهده می کنید کاربران می توانند از گزینه خاموش(با انتخاب این گزینه پیام ها اصلا ناپدید نمی شوند).را انتخاب و یا با لمس گزینه های دیگر محو شدن پیام از 24 ساعت به 7 تا 90 روز خواهد بود.

واتساپ :پیام ها در قابلیت جدید واتساپ بعد از 90 روز ناپدید می شوند.
ناپدید شدن پیام در 90 روز

 

بااستفاده از این گزینه‌ها حق انتخاب زیادی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت، ولی در حال حاضر گزینه‌ “حذف پیام 90 روزه” فقط به نسخه‌ی بتا‌ی واتساپ اندروید اضافه شده  (نسخه 2.21.9.6). پیام رسان واتساپ بیشتر اوقات قابلیت های  نرم‌افزاری آینده خود را برای هفته‌های متمادی  (و حتی ماه‌ها) در حوزه بتا نگه می‌دارد تا در نهایت آن‌ها را در اختیار تمام کاربران  قرار دهد. تا به امروز  اطلاعات دقیقی از زمان اضافه شدن این ویژگی به واتساپ مشخص نشده ، ولی این رسانه در حال آزمایش و فعالیت روی این ویژگی می باشد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *