شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

واتساپ:خبر واتساپ درمورد ارسال عکس ناپدید شونده

فهرست مطالب

واتساپ ویژگی جالب و زیادی را برای کاربران خود ارائه می دهد.یکی از این ویژگی ها که در نسخه پلتفرم خود ارائه کرده است،قابلیت عکس های ناپدید شونده است.در این مقاله در مورد قابلیت جدید واتس آپ امکان ارسال عکس های ناپدید شونده محیا شد.نکات جذابی بیان می شود، تا انتهای مقاله با مارکتور همراه باشید..

قابلت جدید واتس آپ امکان ارسال عکس های ناپدید شونده محیا شد.
پیام محو شونده در واتس آپ

قابلیت جدید واتس آپ امکان ارسال عکس های ناپدید شونده محیا شد:

همانطور که می دانید شرکت واتس آپ بعد از کاهش تعداد کاربران یک قابلیت جدید به قابلیت هایش اضافه کرده است.تا با استفاده از این ترفند بتواند کاربران بیشتری را به سمت این اپلیکیشن جذب کند.البته این قابلیت بر روی پلتفرم  نسخه بتا در حال آزمایش است. و در نسخه اصلی به نمایش در خواهد آمد.طبق گزارشات توسط WABetaInfo توییتر این قابلیت در کنار بی صدا کردن ویدئو ها قبل از ارسال به نمایش گذاشته شده است،ویژگی ارسال تصاویر ناپدید شونده  در واتساپ وجود دارد.

ویژگی پیام های ناپدید شونده :

واتس آپ اعلام کرده است که این ویژگی به کاربران قابلیت ارسال پیام ها و تصاویر در قالب ناپدید شونده را ارائه می دهد. بعد از به روز رسانی ،گزینه آبی رنگ در کنار جعبه متن (برای اضافه شدن متن به عکس )نمایش داده می شود و با انتخاب این گزینه ،پیامی مبنی بر( با ترک این گفتگو، این رسانه از بین خواهد رفت)،این قابلیت تا دوماه بعد از حضور کاربر در واتساپ، ارسال پیام های ناپدید شونده امکان پذیر است.

آیا تصاویر ناپدید شونده مزیتی نسبت به ناپدید شدن عکس و فیلم در اینستاگرام دارد؟

با همه این صحبت ها  امکان دارد ،این ویژگی ها جزء موارد بی مصرف پلتفرم مورد نظر باشد. چون WABetaInfo اعلام کرد که تا کنون این شرکت راهی برای جلوگیری از دسترسی کاربران به رسانه های دریافتی اضافه نکرده است.یعنی گیرنده می تواند از تصاویر ناپدید شونده اسکرین شات گرفته و ارسال کننده به هیچ عنوان متوجه نمی شود.و نکته مهم این است که این شرکت ویژگی های امنیتی شبیه به پلتفرم های دیگر را به ویژگی های ارسال پیام های ناپدید شونده اضافه نکرده است.و همانطور که می دانید،ویژگی پیام های ناپدید شونده چیز جدیدی نیست.چون قبلا شاهد این ویژگی در اینستاگرام بوده ایم.اما مدیران واتساپ اعلام کرده اند به زودی این ویژگی به روز رسانی و در اختیار کاربران قرار خواهد رفت.

قابلت جدید واتس آپ امکان ارسال عکس های ناپدید شونده محیا شد.
پیام محو شونده در واتس آپ

گفتار پایانی :

دوستان عزیز در ین مقاله در مورد قابلیت جدید واتس آپ امکان ارسال عکس های ناپدید شونده محیا شد.نکته هایی بیان شد امیدواریم این مطالب برای شما مفید و سازنده باشد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *