یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

واتساپ : 5 برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ

فهرست مطالب

یکی از بهترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در سراسر جهان واتساپ است. این برنامه دارای قابلیت های زیادی است و البته دارای بعضی ویژگی ها نمی باشد،که احتمالا در به‌روزرسانی‌های آینده به آن اضافه خواهد شد. ولی با استفاده از اپلیکیشن‌های ثالث می‌توانید تا حدی این نقص‌ها را برطرف کنید.با ما همراه باشید تا برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

معرفی 5 برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ :

1. AutoResponder :

قیمت: رایگان / 24.99 دلار

با استفاده از این برنامه AutoResponder قادر به ایجاد پیام‌های شخصی‌سازی شده می باشید تا در زمان دریافت پیامی که دارای کلمات خاص است، این پیام‌ها به‌ طور خودکار در پاسخ طرف مقابل ارسال می شود. به عنوان نمونه می‌توانید در زمان دریافت پیامی با محتوای “Hello”، جواب از قبل مشخصن شده خود را به‌ صورت خودکار ارسال نمایید.

برای استفاده از این اپلیکیشن حتما دسترسی به اعلان‌ها را مجاز و بهینه‌سازی باتری و ضمنا محدودیت‌های پس‌زمینه را غیرفعال نمایید. در AutoResponder می توانید، پیام‌های خودکار خود را ابتدا تست کنید. این اپلیکیشن حاوی نسخه رایگان پایه و همچنین نسخه کامل پولی می باشد.

واتساپ : معرفی 5 برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ
برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ

2. WhatsCrop:

قیمت: رایگان

تصویر پروفایل شما در واتساپ به‌صورت دایره‌ای می باشد و ممکن است بعضی از جزئیات تصویر، مشاهده نشود. ولی WhatsCrop برای حل این مشکل آمده است. WhatsCrop به شما این امکان را می‌دهد که تصویر خود را به‌ بهترین شکل در درون یک دایره جایگذاری کنید به طور مثال با استفاده از بزرگنمایی به طرف به بیرون،در دایره موردنظر جزئیات بیشتری را قرار دهید. در انتهاء می‌توانید نتیجه کار را در دستگاه خود ذخیره نمایید.

واتساپ : معرفی 5 برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ
برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ

3. Sticker Maker:

قیمت: رایگان

استیکرهای گوناگونی علاوه بر گیف و ایموجی،در واتساپ وجود دارند، ولی امکان دارد گزینه مورد نظر را پیدا کنید. با کمک این اپلیکیشن Sticker Maker می‌توانید به راحتی تصویر موردنظر را آپلود ، آن را برش دهید و بعد کلید “Add to Whatsapp” را لمس نمایید تا در چت های خود در قالب استیکر مورد استفاده قرار دهید.

واتساپ : معرفی 5 برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ
برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ

4. Zedge:

قیمت: رایگان / 1.22 دلار و بیشتر

تصاویر مختلفی در واتساپ برای انتخاب به‌عنوان پس‌زمینه وجود دارد و کاربران می‌توانند تصاویر خود را به عنوان پس زمینه مورد استفاده قرار دهند. ولی اگر علاقه زیادی به تنوع بیشتر در مورد پس زمینه هستید، یکی از بهترین گزینه‌ها اپلیکیشن Zedge می‌ باشد.بعد از دانلود تصویر دلخواه کافیست یک چت واتساپ را باز و بعدعلامت سه-نقطه را در گوشه بالا سمت راست، لمس کنید. گزینه “Wallpaper” را انتخاب،سپس پوشه “My Photos” را انتخاب، روی پس‌زمینه مورد علاقه ضربه زده و بعد روی کلید “Set” ضربه بزنید.

واتساپ : معرفی 5 برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ
برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ

5. Click to Chat :

قیمت: رایگان

واتساپ : معرفی 5 برنامه کاربردی برای کاربران واتساپ
برنامه کاربردی برای کاربران

 

یکی از بهترین برنامه های مکمل واتساپ Click to Chat است. بدون نیاز به ذخیره کردن شماره‌ها در مخاطبین خود،با کمک این اپلیکیشن می‌توانید برای آن‌ها پیام واتساپی بفرستید.تنها باید این اپلیکیشن را اجرا و شماره فرد موردنظر را وارد نمایید. سپس باید کلید “Open” را لمس تا یک چت واتساپ جدید به‌ طور خودکار برای شما اجرا شود. سپس می توانید مانند روال عادی به چت بپردازید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *