یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

واتساپ :آموزش تغییر تاریخ و ساعت اشتباه (Your phone date is inaccurate)

فهرست مطالب

 تغییر تاریخ و ساعت اشتباه واتساپ:

یکی از پرکاربردترین برنامه در بین شبکه های پیام رسان واتساپ است،اما گاهی اوقات بعضی از خطاها موجب عدم دسترسی به برنامه می شود،یکی از این خطاها مشکل و خطای Your phone date is inaccurate میباشد.که  در این مقاله به آموزش و رفع خطا می پردازیم با ماهمراه باشید تا تغییر تاریخ و ساعت اشتباه واتساپ را آموزش دهیم.

آموزش تغییر تاریخ و ساعت اشتباه:

یکی از بهترین پیام رسان ها در کل جهان واتساپ است، اما این پلتفرم نیز دارای نواقص و معایبی است، که گاهی اوقات موجب نارضایتی کاربران می شود.ازجمله این مشکلات نمایش ارور خطای Your phone date is inaccurate می باشد.در مواجه با این خطا چه باید کرد؟با ما همراه باشید.

این خطا در مواقعی رخ می دهد که تاریخ گوشی همراه با سرورهای واتساپ مغایرت داشته باشد.که ممکن است به علت تغییر تنظیمات گوشی و یا از کار افتادن قابلیت تشخیص خودکار زمانآموزش  باشد.در هر حال اولین کاری که باید انجام دهید این است که به بخش تنظیمات Settings رفته و روی گزینه Date and Time تپ کرده و برای فعال کردن قابلیت باید سوئیچ مقابل Set Automatically را به طرف راست بکشید.

واتساپ :آموزش تغییر تاریخ و ساعت اشتباه (Your phone date is inaccurate)
حل مشکل تغییر ساعت و زمان

در نهایت گوشی را  یکبار خاموش و روشن کنید و مجدد وارد واتس اپ شوید. این روش در بیشتر مواقع کارساز است در صورتیکه مشکل حل نشد بقیه روش ها را که در ادامه معرفی می شود امتحان کنید.

به‌روزرسانی واتس اپ و سیستم‌عامل :

این مشکل بیشتر در نسخه های قدیمی سیستم عامل یا واتساپ بروز می کند.برای به روز رسانی کافیست وارد Play Store شده و بعد از جستجوی اپلیکیشن واتساپ روی گزینه Update تپ کرده ، و بعد از چند لحظه نسخه جدید را دانلود و نصب نمایید.

واتساپ :آموزش تغییر تاریخ و ساعت اشتباه (Your phone date is inaccurate)
حل مشکل ساعت و زمان واتساپ

جهت به روز رسانی سیستم عامل کافیست به قسمت تنظیمات گوشی مراجعه و به ترتیب روی گزینه های System (یا System and Updates) و Software Updates ضربه بزنید.سپس نسخه آخر اندروید را دانلود و نصب نمایید.

واتساپ :آموزش تغییر تاریخ و ساعت اشتباه (Your phone date is inaccurate)
حل مشکل ساعت و زمان

در آخر گوشی را یکبار خاموش و روشن و مجددا وارد پیام‌رسان واتس اپ شوید.

نصب مجدد اپلیکیشن واتساپ :

آخرین روش برای حل مشکل خطای ارور آنینستال کردن اپلیکیشن و نصب مجدد آن روی گوشی می باشد.کافیست برای چند لحظه انگشت خود را روی آیکون واتساپ نگه داشته تا گزینه Uninstall را مشاهده کنید.

واتساپ :آموزش تغییر تاریخ و ساعت اشتباه (Your phone date is inaccurate)
مشکل ساعت و زمان

 

بعد از پاک شدن کامل برنامه از روی گوشی، با مراجعه به فروشگاه پلی استور برنامه واتساپ را مجددا دانلود و نصب کنید.

همان‌طور که مشاهده کردید، آموزش تغییر تاریخ و ساعت اشتباه در واتساپ بسیار راحت و ساده است. پس اگر با خطای Your phone date is inaccurate مواجه شدید،اصلا نگران نباشید و با کمک یکی از این روش ها مشکل خود را حل کنید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *