یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

واتساپ : آموزش نحوه ارسال متن گروهی در واتساپ

فهرست مطالب

همانطور که می دانید اپلیکیشن واتساپ دارای قابلیت های متنوع و جذابی است و کاربران به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند. یکی از قابلیت های این پیام رسان ارسال پیام گروهی است.اگر با این قابلیت واتساپ آشنایی ندارید با ما همراه باشید.تا ارسال متن گروهی در واتساپ را آموزش دهیم.

ارسال متن گروهی در واتساپ :

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد یکی از قابلیت های واتساپ ارسال پیام گروهی می باشد و افراد به راحتی می توانند از این قابلیت استفاده نمایند.کاربران واتساپ برای ارسال یک پیام برای تعدادی زیادی از مخاطبان از ویژگی فوروارد استفاده می کنند ولی واتساپ به کاربران خود قابلیت ارسال پیام گروهی را ارائه داده تا کاربران به راحتی و بدون صرف زمان زیاد یک پیام را برای تعداد زیادی از مخاطبان خود ارسال نمایند.این ویژگی جدید واتساپ به نام broadcast  معروف شده است.

نحوه ارسال پیام گروهی:

اگر می خواهید پیام ها را در واتساپ به صورت جمعی و گروهی ارسال نمایید مراحلی که باید انجام دهید عبارتند از ؛

۱- در مرحله اول برنامه واتساپ را باز کنید. بعد از ورود به برنامه واتساپ در صفحه اصلی روی گزینه سه نقطه در سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید، تا منوی تنظیمات واتساپ را مشاهده نمایید.

واتساپ : آموزش نحوه ارسال پیام گروهی در واتساپ
ارسال پیام

۲- بعد از انجام مرحله اول چند گزینه مشاهده می کنید،گزینه New broadcast را  برای ارسال پیام گروهی انتخاب نمایید.

۳-  بعد از هدایت به صفحه Broadcast ، صفحه‌ای مشاهده می کنید که در آن لیستی از مخاطبان شما موجود است.اسامی مخاطبانی که قصد ارسال پیام گروهی به آنها را دارید انتخاب نمایید.

۴- بعد از انتخاب مخاطبان  تیک پایین صفحه را تپ کنید تا broadcast ساخته شود.

واتساپ : آموزش نحوه ارسال پیام گروهی در واتساپ
ارسال پیام

 

۵- بعد از ساخت broadcast صفحه‌ای مشاهده می کنید،در این صفحه پیامی را که قصد دارید برای مخاطبان منتخب خود ارسال کنید باید تایپ کنید. با انجام این روش پیام برای تمامی مخاطبانی که انتخاب کرده‌اید ارسال می‌شود.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *