یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

واتساپ: ویژگی جدید که چت ها whatsapp را مخفی کنید

فهرست مطالب

در نسخه بتا واتساپ ویژگی جدیدی معرفه شده است که بتوانید چت ها را قفل و مخفی کرده و رمز گذاری کنید.

 

پیام رسان whatsapp یا شرکت مت تمام توان خود را برای بهبود کارایی این اپلیکیشن گذاشته است، بگونه ایی که هر ماه آپدیت های جذابی رو ارائه می کند و این آپدیت شدید در حوزه امنیت و حریم خصوصی کاربر درچت ها می باشد.

 

آپدیت جدید واتساپ در امنیت چت

در این قسمت نحوه فعال کردن این بخش گفته می شود که در زمانی که چت واتساپ را بصورت ماکلمه قفل شده ایجاد می کنید، پوشه ایی بنام Locked Chats در بالای چت باکس و در قسمت زیر پوشه Archived نمایش داده می شود که از طریق آن و با استفاده از اثر انگشت،می توانید به چت های قفل شده دسترسی داشته باشید.

حالا میخواهید که اصلا چت های قفل شده اصلا مشخص نشود.؟! در نسخه جدید واتساپ برای برخی از کاربران واتساپ این قابلیت جدیدی ارائه شده است که چت های قفل شده را بتوان بطور کامل مخفی و کدگذاری کرد.

امنیت و مخفی کردن در چت واتساپ
امنیت و مخفی کردن در چت واتساپ

نحوه مخفی کردن چت های قفل شده

برای مخفی کردن چت های  قفل شده و کد گذری برروی چت ها فقط کافی است به گزینه Chat lock settings که بتازگی در بخش تنظیمات واتساپ اضافه شده کلیک کنید و با فعال کردن هر دو گزینه موجود، پوشه چت های قفل شده نیز مخفی می شود.

نحوه غیر فعال کردن مخفی شدن چت های قفل شده

برای برگشت چت های مخفی و کدگذاری شده، باید کد تعیین شده را در نوار جستجو وارد کنید و اگر کدگذاری فعال نشده باشد، با استفاده از پین دستگاه می توانید این اقدام را انجام دهید

 

4/5 - (1 امتیاز)

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *