یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

آموزش save messages در واتساپ

فهرست مطالب

یکی از محبوب ترین پیام رسان ها واتساپ است که دارای قابلیت های خاصی است اما این پیام رسان نسبت به تلگرام دارای یک ضعف است که امروز آن را نیز حل می کنیم با ما همراه باشید تا آموزش داشتن save messages در واتساپ را فرا بگیرید.

آموزش ذخیره پیام در واتساپ :

قابلیت save messages فقط در تلگرام بود که به کمک این قابلیت قادر به ذخیره فایل ها و پیام های خود در تلگرام باشیم. و ممکن است که بارها برایتان اتفاق افتاده باشد که قصد نگهداری فایلی در واتساپ باشید، اما به علت نبود گزینه پیام های ذخیره شده این امکان برای شما وجود نداشت.ولی با یک روش ساده می توانید مانند تلگرام در واتساپ گزینه save messages را داشته باشید. با  ما همراه باشید.

برای فعال کردن این گزینه کافیست این مراحل را به ترتیب انجام دهید،این مراحل عبارتند از ؛

مرحله اول:

در این مرحله ابتدا  در واتساپ یک گروه ایجاد کنید ،برای ایجاد گروه کافیست روی گزینه سه نقطه کلیک کرده و روی  گزینه “new group” تپ کنید.

واتساپ :آموزش داشتن save messages در واتساپ
گزینه ذخیره پیام

مرحله دوم:

 در این مرحله اقدام به انتخاب یکی از مخاطبین خود  کنید ( در این مرحله اصلا مهم نیست برای ایجاد گروه مخاطبان زیادی را انتخاب کنید می توانید به غیر از خودتان فرد دیگری را نیز انتخاب کنید).

واتساپ :آموزش داشتن save messages در واتساپ
ذخیره پیام

مرحله سوم:

در این مرحله به قسمت تنظیمات ظاهری گروه رفته و نام گروه را “save messages” بگذارید و می توانید برای تصویر گروه از عکس های پیام‌های ذخیره تلگرام استفاده نمایید. (ساخت گروه)

واتساپ :آموزش داشتن save messages در واتساپ
ذخیره پیام در واتساپ

مرحله چهارم:

در این مرحله “save messages” شما ایجاد و آماده شده است.در ادامه می توانید مخاطبی را که در زمان ساخت گروه ایجاد کرده اید را حذف و بعد در بخش پیام های واتساپ این گروه را پین کنید، تا در قسمت بالای چت شما قرار بگیرد.

واتساپ :آموزش داشتن save messages در واتساپ
ذخیره پیام واتساپ

 

مرحله پنجم :

در این مرحله شما به راحتی گزینه save messages را دارا هستید و می توانید پیام های خود را در آن ذخیره کنید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *