Search
Close this search box.

یوتیوب : آموزش کسب درآمد از یوتیوب در ایران

فهرست مطالب

 کسب در آمد از یوتیوب :

در یوتیوب کسب درآمد برای ایرانیان بسیار مشکل تر از افراد در جاهای دیگر جهان است،ولی اغلب ایرانیان همیشه سوال می کنند،چگونه در یوتیوب در ایران کسب درآمد داشته باشند،در این مقاله به بررسی و تحلیل کسب در آمد از یوتیوب می پردازیم با ما همراه باشید.

آموزش کسب درامد از یوتیوب در ایران :

شاید در دنیای یوتیوب نام سلبریتی های  معروف PewDiePie یا KSI را کمتر کسی نشنیده باشد.تصور درآمد بالا برای همه کاربران از این پلتفرم وجود دارد، مخصوصا در ایران ولی به علت تحریم ایران توسط یوتیوب و همچنین فیلترینگ کار برای تولید کنندگان محتوا در ایران که قصد کسب در آمد دارندبسیار سخت و مشکل است.البته بعد از اینکه گفته می شود چگونگی کسب در آمد از یوتیوب اولین سوالی که مطرح می شود؟ این است؟مگر ایران تحریم نیست؟!

یوتیوب : آموزش کسب در آمد از یوتیوب در ایران
کسب درآمد از یوتیوب

مراحل کسب درآمد از یوتیوب :

اولین مرحله برای کسب درآمد از YouTube ایجاد حساب کاربری و کانال می باشد،سپس باید محتوای خاص و جذاب تولید و  تعداد فالوورهای Subscriber ما باید در حد نصاب 1000 عضو فعال باشد،و حدود 4000 دقیقه پخش ویدئو دریک سال گذشته، به همین راحتی می توانید از یوتیوب درآمد کسب کنید،بیشتردرآمد کاربران یوتیوب از میزان تبلیغات در محتواهای آنان می باشد،هزینه هر1000 بازدید تبلیغات 18 دلار است،و اگر علت هایی مانند رد کردن تبلیغات توسط کاربرانی که از Adblocker استفاده می کنند در آمد هر 1000 بازدید حدود 3 الی 5 لار است.

مرحله اول کسب درآمد از YouTube ساخت حساب کاربری و کانال است. پس از آن باید محتوای جذاب و خاص تولید کنید تا به حدنصاب عضویت در طرح کسب درآمد از یوتیوب برسید. این حدنصاب 1000 عضو فعال یا همان Subscriber و 4000 دقیقه پخش ویدئو در یک سال گذشته توسط کاربران پلتفرم است.انتخاب و نمایش تبلیغات در یوتیوب توسط گوگل  ادسنس (Google AdSense) انجام می شود.و به همین علت مرحله بعدی بعد از داشتن حساب ادسنس یا همان اطلاعات حساب یوتیوب است.نکته مهم و ضروروی در این حساب داشتن شماره تلفن و حساب بانکی خارج از ایران می باشد.

یوتیوب : آموزش کسب در آمد از یوتیوب در ایران
کسب درآمد از یوتیوب

 

چگونه از یوتیوب پول دریافت کنیم؟

برای تسویه حساب با یوتیوب کاربران ایرانی باید حتما، یک حساب در خارج از کشور داشته باشند،کاربران می توانند کارهای بانکی را به یک دوست در خارج از کشور بسپارند،و سپس کاربر در ایران را به عنوان مدیر کانال ضافه نمایید.این دوست باید تمام مراحل تسویه را با یوتیوب انجام دهد و بعد از دریافت وجه را از طریق صرافی برای کاربر ایرانی ارسال نماید.فردی که در خارج از کشور است باید حساب یوتیوب و ادسنس داشته باشد،و نکته بسیار مهم این است که حتما مورد اعتماد باشد.جالب است بدانید منبع دیگر از یوتیوب پریمیوم (YouTube Premium)،می باشد، یعنی عضویت کانال ها،سوپر چت و کالاهای تبلیغاتی در یوتیوب می باشد،ولی این منابع بیشتر برای سوپر کانال های بزرگ و موفق هستند،زمانی که به رشد عالی رسیدین به فکر این کانال باشند.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *