شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

یوتیوب:YouTube Shorts قابلیت جدید یوتیوب برای رقابت با تیک تاک

فهرست مطالب

در دنیای پیام رسان ها هر روز با قابلیت های جدیدی از این پیام رسان ها آشنا می شویم که برای جذب کاربران بیشتر خلاقیت به خرج می دهند و برای اینکه از رقبا عقب نمانند قابلیت های جدید ارائه می دهند.در این مقاله در مورد YouTube Shorts قابلیت جدید یوتیوب برای رقابت عالی با پیام رسان تیک تاک نکات جذابی بیان می شود.

YouTube Shorts قابلیت جدید یوتیوب برای رقابت عالی با پیام رسان تیک تاک
قابلیت جدید توییتر

YouTube Shorts قابلیت جدید یوتیوب برای رقابت عالی با پیام رسان تیک تاک :

یوتیوب برای رقابت با دیگر شبکه های اجتماعی سرویس YouTube Shorts را به قابلیت های خود اضافه کرد.این قابلیت دارای یک ویدئو کوتاه مدت است و ویدئوها به صورت عمودی  ضبط می شود و یک رقیب جدی برای پیام رسان تیک تاک است.در حال حاضر فقط کاربرانی که در ایالات متحده ساکن هستند می توانند از این قابلیت استفاده نمایند و بقیه کاربران در سایر نقاط جهان نمی توانند از این قابلیت استفاده نمایند.

YouTube Shorts قابلیت جدید یوتیوب برای رقابت عالی با پیام رسان تیک تاک
قابلیت جدید توییتر

تعداد بازدیدها از سرویس Shorts :

از زمانی که یوتیوب سرویس Shorts را به عنوان آزمایشی در سایت خود قرار داده است در نسخه بتا این سرویس حدود 3.5 میلیارد بازدید داشته است در حالیکه پیام رسان تیک تاک تازه به 1 میلیارد کاربر فعال در ماه می رسد.این درحالی است که سرویس Shorts یوتیوب در حال آزمایش است و هنوز به روز رسانی نشده است.پس با این حساب در صورت به روز رسانی گوی سبقت را از اپلیکیشن تیک تاک خواهد ربود.

نکته مهم در استفاده از سرویس Shorts :

استفاده از YouTube Shorts قابلیت نیاز به فعال شدن از طرف سرور را دارد و امکان  استفاده از این قابلیت برای کاربران خارج از ایالات متحده امکان پذیر نیست.

گفتار پایانی :

دوستان و همراهان عزیز در این مقاله سعی شد نکات مهمی در مورد YouTube Shorts قابلیت جدید یوتیوب برای رقابت عالی با پیام رسان تیک تاک بیان شود امیدواریم این مطالب برای شما مفید و سازنده باشد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *