یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

هوش مصنوعی مولد گوگل (SGE ) چه کارهایی می‌تواند بکند؟

فهرست مطالب

هوش مصنوعی مولد گوگل با ساده‌تر کردن جستجوی موضوعات، اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این به روزرسانی‌ها هنوز در همه کشورها در دسترس نیستند اما تا آینده‌ای نزدیک همه مردم می‌توانند از ویژگی‌های منحصربه‌فرد هوش مصنوعی موتور جستجوی Google استفاده کنند. برخی از این ویژگی‌های  SGE(Search Generative Experience) عبارتند از:

ویژگی هوش مصنوعی مولد گوگل SGE

ویژگی های هوش مصنوعی مولد گوگل
ویژگی های هوش مصنوعی مولد گوگل

امکان دسترسی به گسترۀ وسیعی از اطلاعات با نقطه‌ نظرات متفاوت

این ویژگی به شما اجازه می‌دهد که از طریق خلاصه‌های کوتاهی که توسط هوش مصنوعی مولد گوگل تولید می‌شوند به منابع مختلفی که در مورد موضوع جستجو شده دارند دسترسی پیدا کنید. این خلاصه‌ها شامل اطلاعات مفیدی در مورد موضوع، نویسنده، تاریخ، و محتوای منبع هستند. با کلیک بر روی هر خلاصه می‌توانید به صفحه مربوطه بروید و اطلاعات بیشتری کسب کنید. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا از منابع معتبر و متنوع استفاده کنید و نقطه‌ نظرات مختلف را در نظر بگیرید

نمایش سوال‌هایی درمورد موضوع جستجو

این ویژگی به شما امکان می‌دهد که سوالات مرتبط با موضوع جستجو شده را مستقیما در صفحه نتایج گوگل ببینید و بپرسید. این روش یک راه طبیعی برای دستیابی به اطلاعات جدید و عمیق‌تر شدن در موضوع است. شما می‌توانید سوالات قبلی و نتایج جستجوی خودتان را مشاهده کنید و با تایپ کردن سوال جدید، پاسخ آن را دریافت کنید. این ویژگی هوش مصنوعی مولد گوگل در حال حاضر به زبان انگلیسی در ایالات متحده در دسترس است و به زودی به سایر کشورها و زبان‌ها هم گسترش می‌یابد.

امکان کمک به کارهایی مثل کدنویسی

این ویژگی به شما امکان می‌دهد که با استفاده از هوش مصنوعی مولد گوگل، کدنویسی را یاد بگیرید یا بهبود ببخشید. شما می‌توانید سوالات مربوط به زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف را بپرسید و نمونه‌هایی از کد‌های مرتبط را ببینید. همچنین می‌توانید کد خود را برای ارزیابی و اصلاح به هوش مصنوعی مولد گوگل بفرستید و پیشنهاداتی برای بهبود آن دریافت کنید.

کدنویسی با هوش مصنوعی Coding with AI
کدنویسی با هوش مصنوعی Coding with AI

 ترجمه مبتنی بر هوش مصنوعی SGE

گوگل با استفاده از هوش مصنوعی مولد، ابهامات ترجمه را برطرف می‌کند. به زودی وقتی می‌خواهید یک عبارت چند معنایی را ترجمه کنید به راحتی با انتخاب عبارت های خط کشیده شده نیز به ترجمه مورد نظر خود برسید. این گزینه شاید برای کلماتی که باید جنسیت آنها را مشخص کنید نیز کار کند. این ویژگی هوش مصنوعی مولد گوگل برای ترجمه از انگلیسی به اسپانیایی به زودی در اسپانیا عرضه می‌شود و در آینده به سایر زبان‌ها و کشورها هم گسترش می‌یابد.

ترجمه با هوش مصنوعی translate
ترجمه با هوش مصنوعی   translate AI

 

این هوش مصنوعی مولد گوگل در حال حاضر در گوگل اپ اندروید و iOS و نسخه دسکتاپ کروم در دسترس است. برای استفاده از آن می‌توانید از Search Labs ثبت نام کنید و گزینۀ آزمایش SGE را فعال کنید. این قابلیت در کشورهای جدید از طریق نسخه دسکتاپ کروم در دسترس است و از هفتۀ آینده از طریق گوگل اپ نیز فعال خواهد شد.

هوش مصنوعی مولد گوگل یک قدم بزرگ در راستای ارائه خدمات بهتر و پیشرفته‌تر به کاربران است. این قابلیت با استفاده از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی، محتوای مرتبط و مفیدی را برای کاربران ایجاد می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا با سرعت و کیفیت بیشتری مطالب مورد نظر خود را پیدا کنند. این قابلیت در حال حاضر در بیش از ١٢٠ کشور و با پشتیبانی از چهار زبان ارائه شده است. به زودی در کشورها و زبان‌های بیشتری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

4.5/5 - (13 امتیاز)
یونس مرتضی پور𝔓𝔯𝔬𝔤𝔯𝔞𝔪𝔪𝔦𝔫𝔤, 𝔴𝔢𝔟𝔰𝔦𝔱𝔢 𝔡𝔢𝔰𝔦𝔤𝔫, 𝔠𝔬𝔫𝔱𝔢𝔫𝔱 𝔭𝔯𝔬𝔡𝔲𝔠𝔱𝔦𝔬𝔫

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *