شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.
خدمات مارکتور

 

امروزه به خاطر پییشرفت تکنولوژی و کمبود زمان برای رسیدگی به انجام برخی کارها که بصورت یک کار یکنواخت می باشد، زمان زیادی صرف آن کار می شود.

براحتی می توانید بجای استفاده از یک نیروی انسانی که می تواند در قسمت های دیگر شرکت بهره بری بیشتری داشته باشد، از ربات استفاده شود. این ربات همان کار یکنواخت که زمان یک نیروی ماهر را تلف کند را انجام می دهد.

جدا از مباحث سئو و ربات برای شبکه های اجتماعی، پیام رسان و سایت ها، مارکتور اقدام به خدماتی همچون افزایش محبوبیت و افزایش فروش شما  انجام می دهد. مواردی همچون: طراحی تم، نحوه کارکردن بهتر و جوابگویی بهتر از سایت و شبکه های اجتماعی، امنیت صفحات شما و نکاتی برای بهبود صفحات، نحوه بازاریابی اینترنتی و هرگونه مواردی که در اینترنت به آن نیاز دارید!

 

سفارش ربات

SEO و Marketing

امنیت سایت

انواع ربات های تلگرام

فیسبوک، پینترست، اینستاگرام و….

امنیت و ریکاوری اینستاگرام

ربات برای سایت شیپور

ربات برای سایت دیوار

سرویس های باسلام

Theme شبگه اجتماعی (تم)

جمع آوری و استخراج دیتا

Crawler &Scraper

ربات ترب torob

هرگونه ربات و نرم افزارهای Automate که برای بهبود و پیشرفت کار شما در انواع سایت و شبکه های اجتماعی که موجب پیشرفت و بهبود شما می شود را به مارکتور بسپارید.

ما باید ایرانی پرافتخار شویم.

ربات شبکه اجتماعی و پیام رسان

ربات سایت

ربات سایت شیپور برای هرگونه کارهایی و جمع آوری Data برای تبلیغات، Data Mining و برای اقدام به کارهایی که بصورت اتوماتیک قصد دارید انجام دهید.

ربات برای سایت شیپور
ربات برای سایت دیوار

ربات سایت دیوار برای هرگونه کارهایی و جمع آوری Data برای تبلیغات، Data Mining و برای اقدام به کارهایی که بصورت اتوماتیک قصد دارید انجام دهید.

مجموعه ایی از خدمات سرویس دهی و ربات برای شبکه فروش اینترنتی باسلام می باشد که غرفه داران basalam براحتی و با استفاده از این سرویس ها به فروش و بیشتر دیده شدن در باسلام خود کمک می کنند.

سرویس خدماتی باسلام
ربات ترب bot torob

ربات سایت ترب برای فروشندگی بهتر محصولات اینترنتی و حضوری که با دقت و قدرت بالا کمکی به کسب و کار حلال داشته باشد. مثلا اطلاع داشتن از قیمت های رقبا و…

امنیت و ریکاوری اینستاگرام

امنیت و ریکاوری اینستاگرام

ممکن است به هر دلیلی پیج شخصی یا کاری اینستاگرامتان برای مدتی غیرفعال یا هک شده باشد و شما مایل باشید آن را بازگردانی کنید با مارکتور هیج کاری نشد ندارد بازگردانی اکانت اینستاگرام خود را به ما بسپارید با بالاترین سرعت و متد های روز .