یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

کلاب هاوس: ClubHouse برای آندورید آمد

فهرست مطالب

دانلود نسخه رسمی کلاب هاوس اندروید :

اگر جزء افرادی هستید که خیلی سریع می خواهید به این شبکه اجتماعی راه پیدا کنید،البته بهترین روش برای راه پیدا کردن سریع بهاین شبکه اجتماعی صوتی استفاده از دعوتنامه است.و یک خبر خوش برای تمام کاربران مبنی بر نسخه اندروید این این شبکه اجتماعی  آمد همه را شگفت زده و خوشحال کرده است.

همانطور که می دانید کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی صوتی محور است.و در حال حاضر فقط کاربران iOS می توانستند از این شبکه اجتماعی استفاده کنند.و حدود 1 سال پیش کاربران با استفاده از  دعوتنامه و دستگاه iOS  می توانستند در این شبکه اجتماعی حضور پیدا کنند.

جذابیت های کلاب هاوس :

از جذابیت های این پلتفرم می توان  به هزینه کم اینترنت و فقط شرکت در یک کنفرانس ویدیویی ،به صدای گویندگان و دیگر کاربران شرکت کننده گوش کنید.هرچند کلاب هاوس دارای رقیبان زیادی همانند تلگرام و توییتر و … است اما این شبکه اجتماعی  با قدرتی بیشتر پابه عرصه رقابت گذاشته است.

کلاب هاوس اندروید آمد .خبر خوش برای تمام کاربران اندروید

چگونگی ارسال دعوتنامه برای کاربرن در کلاب هاوس :

کاربران کلاب هاوس که از طریق iOS در این شبکه اجتماعی عضو هستند می توانند،با ارسال دعوتنامه به دیگر کاربران دارنده iOS آنها راهی برای راهیابی به این شبکه پیدا می کنند.ولی کاربران اندروید از طریق دعوتنامه کاربران iOS نمی توانند به این شبکه راه پیدا کنند.و فقط کاربرانی که دارای iOS  هستند می توانند از این دعوتنامه استفاده کنند و وارد این شبکه اجتماعی شوند.

گفتار پایانی :

همراهان عزیز در این مقاله سعی شد در مورد کلاب هاوس و نسخه اندروید آن و ارائه نسخه آن نکات مهمی بیان شود .امیدواریم این مطالب برای شمام مفید سازنده باشد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *