یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

قابلیت Wave کلاب هاوس چیست ؟و چگونه کار می کند؟

فهرست مطالب

قابلیت Wave کلاب هاوس:

مدتی است که از کلاب هاوس استقبال های زیادی شده و دارای پیشرفت های چشمگیری شده است.بعد از استقبال از کلاب هاوس این پلتفرم تصمیم کرفته تا سروسامانی به نرم افزارهای خود بدهد.و چند روزی است که از قابلیت Wave کلاب هاوس رونمایی کرده است.که با استفاده از این قابلیت کاربران میتوانند دوستان خود را به اتاق تعامل دعوت کنند. با ما همراه باشید تا این قابلیت کلاب هاوس را مورد بررسی قرار دهیم.

 معرفی قابلیت Wave کلاب هاوس :

یکی از محققان و کارشناسان در فضای مجازی اسکرین شات هایی را منتشر کرده که خبر از قابلیت جدید کلاب هاوس برای دعوت کاربران به اتاق های گفتگوی صوتی می باشد.که به Waves معروف است و بیشتر روی جنبه اجتماعی و معمولی این اپلیکیشن تمرکز دارد.با استفاده از این قابلیت کاربران می توانند با ضربه روی لوگوی خود کلاب هاوس برای دوستان خود دست تکان داده و آنها را به اتاق گفتگو دعوت نمایند و در صورتیکه فرد برای دست تکان دادن کاربر واکنشی نشان دهد به صورت خودکار به اتاق گفتگو وارد می شود.

کلاب هاوس :قابلیت Wave کلاب هاوس چیست ؟و چگونه کار می کند؟
قابلیت Wave

طبق گفته کارشناسان کلاب هاوس  طراحی این قابلیت برای سوشال روم های این نرم افزار است.ولی تا تایید قطعی آن باید منتظر ماند، بعد از استقبال چند هفته ای از کلاب هاوس این شبکه به فکر به روز رسانی و اضافه کردن قابلیت های جدید افتاد.همچنین توسعه دهندگان کلاب هاوس در این زمینه بهبودهای انجام دادند که قادر به پشتیبانی از صدای فضایی است و این طور برداشت می شود که کلاب هاس قبل از آنکه قصد داشته باشد که فقط باشد، قصد دارد کاربردهای حرفه ای ارائه کند.

در تویئتر با روی کار آمدن کلاب هاوس قسمتی به نام اسپیس و در دیسکورد نیز بخشی تحت عنوان استیج چنلز را معرفی کرد و در حال حاضر رقابت زیادی بین این قابلیت ها شکل گرفته ،و قابلیت Wave از ویژگی هایی است که قصد دارد تجربه مفید و کاربردی ارائه دهد و باید منتظر رونمایی از این قابلیت باشیم.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *