شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

اینستاگرام :مخفی کردن لایک اینستاگرام

فهرست مطالب

لایک‌ اینستاگرام را مخفی کنید:

یکی از ویژگی هایی که اینستاگرام برای کاربران خود ارائه کرده است قابلیت مخفی کردن شماشگر لایک ها در پست ها و این تغییر به زودی زود در اختیار کاربران فیسبوک هم قرار خواهد گرفت.

آدام موسری،رییس اینستاگرام طی یک گزارش خبری به خبرنگاران هدف از این اقدام اینستاگرام را کنترل بیشتر روی تجربه کاربران بر روی تجربه کاربران در این اپلیکیشن  اعلام کرد.درست است آزمایش این شبکه در مخفی کردن شمارش لایک ها تغییر خاص در سلامت روانی کاربران نشان نداده،ولی نظرات کاربران را چند قطبی کرده است.

مزایای لایک :

همانطور که می دانید از مزیت های لایک اینستاگرام و فیسبوک می توان به میزان محبوبیت پست های کاربران و پست های تولید کنندگان حرفه ای محتوا و همچنین کسب و کارهای آنلاین سنجش عالی انجام داد.مدت کوتاهی است که اینستاگرام گزینه مخفی کردن لایک ها رابرای تعدادی از کاربران خود به صورت آزمایشی انجام داده است.و بعضی از کاربران از این قابلیت استقبال و گروهی با این طرح مخالف بودند.

اینستاگرام :لایک‌های اینستاگرام را مخفی کنید.
مخفی کردن لایک های اینستاگرام

نگرانی اینفلوئنسرها :

موسری در ادامه گزارش اعلام کرد که انتظار واکنش از طرف تولید کنندگان محتوا و کاربران را داشته باشد ،اما از اینفلوئنسرهای که در ابتدای راه هستند و مخاطبان زیادی ندارند بسیار نگران کننده است.

همانطور که می دانید اینستاگرام به علت ساخت اپلیکیشن ویژه کودکان زیر 13 سال مورد انتقاد شدید دادستان های کل 44 ایالت آمریکا قرار گرفته است و از فیس بوک به طور رسمی درخواست شده است از این اقدام صرفنظر کنند.

طبق گزارش رویترز،در تنظیمات پیش فرض،گزینه مشاهده لایک برای کاربران فعال است.اما وی اعلام کرده ،اینستاگرام گزینه مخفی کردن لایک را برای کاربران زیر 18 سال مورد بررسی قرار خواهد داد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *