یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام: تلاش جدید اینستاگرام در رقابت با کلاب‌هاوس شدیدتر و جدی تر شد.

فهرست مطالب
تلاش جدید اینستاگرام در رقابت با کلاب‌هاوس شدیدتر و جدی تر شد.
اینستاگرام در رقابت با کلاب هاوس

اینستاگرام در رقابت با کلاب‌هاوس :

طبق گزارشی که ایتنا انتشار داد،فیسبوک یک ویژگی جدید به لایو اینستاگرام معرفی کرده است تا کاربران در زمان نمایش،دوربین گوشی را غیر فعال کنند.گزینه قطع صدا (میوت) توسط فیسبوک به لایو اضافه شد.درست است که این ویژگی کوچک است ولی از یک جهت در زیر ذره بین کارشناسان و خبرنگاران قرار گرفت که فیسبوک این ویژگی را از ویژگی و قابلیت کلاب هاوس  کپی  و در برنامه اینستاگرام اجرا کرده است. در این مقاله اینستاگرام در رقابت با کلاب‌هاوس  مورد بررسی قرار می گیرد، با ما همراه باشید.
آیا این دو پلتفرم شبیه هم هستند ؟
طبق گزارش منتشر شده از ایتنا،این دو پلتفرم هیچ شباهتی به یکدیگر ندارند.و کاربران اینستاگرام نمی توانند مانند کاربران در کلاب هاوس به یک مکالمه در لایو اضافه شوند و شروع به صحبت کنند.ولی این موضوع برای کاربرانی که علاقه دارند به تنهایی صدایشان پخش شود اهمیتی ندارد.
انگجت در این باره چه نظری دارد؟
انگجت اعلام کرد که فیسبوک سابقه و ید طولایی در کپی برداری از ویژگی های اپلیکیشن های رقیب خود دارد.که به راحتی می توانید تمام این کپی برداری ها را در اینستاگرام مشاهده نمایید.به عنوان نمونه؛ استوری در اپلیکیشن اینستاگرام از اپلیکیشن اسنپ چت کپی برداری شده و این موضوع به زمانی برمی گردد که اسنپ پیشنهاد خرید 3 میلیارد دلاری فیسبوک را رد کرد،و بعد از این موضوع استوری به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شد.و باعث شد تا همه اعلام کنند که فیسبوک این قابلیت را از اسنپ چت کپی کرده است.
آیا فقط شرکت فسیبوک سابقه در کپی برداری  از کلاب هاوس را دارد؟
 همانطور که می دانید اینستاگرام ریلز نیز یک کپی از تیک تاک است.جالب است بدانید فیس بوک تنها و اولین شرکت فناوری نیست که تلاش می کند از کلاب هاوس کپی برداری کند و قبل از فیسبوک نیز شرکت های ردیت ،توییتر و دیسکورد نیز اقدام به کپی برداری از دیگر اپلیکیشن ها کرده اند.
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *