شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

اینستاگرام: آموزش ترفندها و تکنیک جذب مشتری در instagram

فهرست مطالب
نسخه مخصوص کودکان :
جذب مشتری در اینستاگرام

جذب مشتری در اینستاگرام :

در ابتدای ورود ایسنتاگرام بسیاری از صاحبان کسب و پیشه های سنتی تصور داشتند که باساخت یک اکانت و گذاشتن چند تصویر از محصولاتشان ،می توانند به راحتی مشتری های زیادی برای خود جذب کنند.اما بعد از مدتی متوجه شدند که جذب مشتری به این سادگی نیست.و مساله جذب مشتری در اینستاگرام پیش آمد با ما همراه باشید.

مراحل جذب مشتری در اینستاگرام :
اولین گام برای جذب مشتری در اینستاگرام ،تبدیل پیج عادی به پیج بیزینسی(تجاری) است.در اینجا مراحل بیزینسی پیج را آموزش می دهیم.

آموزش بیزینسی کردن پیج :

در اولین مرحله با تلفن همراهتان وارد اینستاگرام شده و گزینه پروفایل را که در پایین صفحه است انتخاب نمایید.و گزینه جابجایی به اکانت حرفه ای را انتخاب نمایید.طبق تصویر
نسخه مخصوص کودکان :
جذب مشتری در اینستاگرام

.

 

سپس گزینه next (بعدی ) را انتخاب نمایید

و پشت سرهم به طور متوالی گزینه ادامه را انتخاب نمایید.طبق نوع تجارتتان،یک لیست از کسب و کار برای شما نمایش داده می شود.گزینه بعدی را انتخاب نمایید و اطلاعات در خواستی کسب و کار را وارد نمایید.

نسخه مخصوص کودکان :
جذب مشتری در اینستاگرام

 

در صورتی که اکانت فیسبوک دارید در این صفحه باید به آن متصل شوید و در غیر این صورت گزینه آبی رنگ پایین صفحه را لمس نمایید.تمام کادرهای درخواستی را پر نمایید و در انتهاء گزینه انجام شد را انتخاب نمایید.به همین راحتی حساب شما به یک حساب بیزینسی تغییر پیدا کرد.

طریقه بازاریابی اینستاگرام :

بعد از تبدیل حساب به حسساب تجاری گزینه های زیادی برای بازاریابی پیش روی شما قرار دارد.گزینه ای مانند قرار دادن لینک در استوری در صورتی که تعداد فالورهایتان 10 کا یا بیشتر باشد،گزینه insights یا آنالیز رفتار کاربران

 گام دوم اجرای بازاریابی محتوایی :

دومین گام در جذب مشتری اجرای بازاریابی محتوای است ، ولی چگونه با ما باشید.

یکی از نکته های که بیشتر صاحبان کسب و پیشه از آن ضربه می خورند نداشتن بازار یابی محتوایی است.بازاریابی محتوایی به معنای تولید محتوای سرگرم کننده و جذاب. به عنوان نمونه فردی که در اینستاگرام اصول موفقیت را آموزش می دهد در حال انجام بازار یابی محتوایی است،یعنی یک سری از تکنیک های آموزشی را پست می کند و مخاطبان زیادی را به  سمت خود جذب می کند و زمانی که تعداد فالورهایش به حد کافی افزایش پیدا کرد آنها را به خرید دوره ها و انواع خدمات و محصولاتش تشویق می کند.دقیقا کاری که باید تمام کاربران و صاحبان کسب و پیشه انجام دهند.ولی چه محتوایی باید منتشر کنیم ؟

ارائه انواع راهکار :

اولین سوالی که صاحبان پیج بیزینسی می پرسند این است که چه محتوایی باید منتشر کنیم؟ پاسخ این سوال بسیار راحت است اگر شما به عنوان نمونه در حوزه صنایع غذایی فعالیت دارید محتوایی منتشر کنید که یک محصول غذایی معرفی کنید که ارگانیک و طبیعی باشد و از خواص آن محتوا یی نوشته و در نهایت برندی و محصولی را که خودتان در حال فروش و یا تولید آن هستید را معرفی کنید.پس اولین قدم انتشار پست ها و استوری هایی است که مخاطب به آنها علاقمند است و حاضر است برای دیدن محتوا به پیج شما سر بزند و شما را دنبال کند.

اینستاگرام: آموزش ترفندها و تکنیک جذب مشتری در instagram
جذب مشتری در اینستاگرام

 

تبلیغات در صفحات اینستاگرام را به هیچ عنوان فراموش نکنید :

بعد از انتشار محتوایی جذاب در پیجتان حالا نوبت تبلیغات است.البته در گام اول می توانید بدون تبلیغ کردن نیز کار خود را ادامه دهید اما باید به این نکته توجه داشته باشید که بازاریابی از طریق محتوا بسیار زمان بر است.ولی اگر همین تولید محتوا با تبلیغات هماهنگ و ادغام شود،سرعت افزایش و جذب فالوور را بیشتر و در نتیجه در آمد شما نیز بیشتر می شود.

ولی تبلیغات در اینستاگرام آسان نیست و بسیاری از صاحبان کسب و پیشه بدون داشتن اطلاعات کافی سرمایه و پول خود را هدر می دهند.توصیه می کنیم قبل از انجام هر گونه تبلیغات مقاله های سایت مارکتور را مطالعه نمایید.اما در اینجا به طور خلاصه چند نکته خدمت شما عزیزان بیان می شود.

هر پیجی را سر نزنید و اطمینان پیدا کنید که پیج مورد نظر شما فالوور فیک نداشته باشد.

حتما برای تبلیغات پیجتان وسواس به خرج دهید و پیج هایی را برای تبلیغ انتخاب نمایید که کاربران آن به محتوا شما علاقمند باشند.

برای ساخت محتوا ی تبلیغ دقت زیادی به خرج دهید.متن محتوا کاربری را که از همه جا بی خبر است و اطلاعی ندارد را روانه پیج شما می کند.

در اولین گام ها از متخصصین مشاوره بگیرید.و هزینه ای که به مشاوران تبلیغاتی پرداخت می کنید،سرمایه گذاری بزرگی است که از ضرر های بعدی شما در حین تبلیغات جلوگیری میکند.

گفتار پایانی :

در این مطلب سعی شد به این سوال پاسخ داده شود که چگونه از اینستاگرام مشتری جذب کنیم،و همانطور که در ابتدا گفته شد؛این متن برای زدن یک جرقه در ذهن شما کاربران عزیز بود و اگر نیاز به کمک های تخصصی تری دارید می توانید به سایت مارکتور مراجعه و با تیم پشتیبانی این سایت تماس گرفته و سوالاتتان را مطرح نمایید.و از مطالب و کمک های ارزشمند این مجموعه استفاده کافی نمایید..

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *