شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

آموزش ترفندهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

فهرست مطالب

ترفندهای افزایش فالوور واقعی :

برای افزایش فروش و رونق کسب و کار لازم است که کاربران بیشتری به سمت پیج اینستاگرام جذب می شوند.و افراد زیادی ترفندهای زیادی را برای جذب فالوور معرفی می کنند.ولی سوالی که بیشتر افراد مطرح می کنند.برای افزایش فالوور چه کارهایی باید انجام دهیم؟ با ما همراه باشید تا ترفندهای افزایش فالوور واقعی را آموزش دهیم.

ترفندهای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام :

جذب فالوور یکی از مشخصه‌های اساسی و اصلی موفقیت در یک کسب و کار می باشد.پیج کاربر با افزایش فالوورها، بیشتر دیده می‌شود و برای انجام فعالیت های بزرگ‌تر راه باز خواهد شد. ولی بعضی از کاربران اقدام به جذب فالوور تقلبی می‌کنند.

در حقیقت این فالوورها ربات هستند و اصلا وجود خارجی ندارند. با این روش افزایش فالوور بیشتر می‌شود  اما سطح اعتبار پیج کاربر پایین می آید. نکات مهمی برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام بایدرعایت کرد که موجب افزایش رونق کسب و کار شود.این نکات عبارتند از؛

اینستاگرام :آموزش ترفندهای افزایش فالوور واقعی
افزایش فالوور

برنامه‌ریزی داشته باشید :

با برنامه ریزی عالی افراد زیادی جذب پیج می شوند که موجب افزایش فالوور می شود.و داشتن برنامه منظم اصلی ترین ترفند برای موفقیت پیج است.قبل از هرکاری ابتدا هدف خود را مشخص نموده و برنامه ریزی کنید.و با یک هدف عالی اقدام به دسته بندی محتوای پست ها و زمان انتشار پست ها نمایید.

هر چه افراد هدفمند تر به سمت جلو پیش بروند، موفقیت بیشتری خواهند داشت.در طول هفته روز، ساعت را دقیقا مشخص نمایید و حتما در روز های برنامه ریزی شده پست را منتشر کنید.دو مشخصه اصلی جذب فالوور فعالیت زیاد و کافی و هدفمند می باشد.

زمانی که پست ها در پیج منظم  باشد به تریج کاربران جذب پیج می شوند.استوری ها مرتبط با حوزه کاری خود منتشر کنید و استوری زیاد منتشر نکنید.در صورتیکه استوری ها مرتبط با حوزه کاری و زیاد باشد.اشتیاق کاربران از پیج ما کمتر دیدن می کنند.و میزان بازدید استوری ها پایین می آید.

ساخت پروفایل و بیوی جذاب :

اولین جایی از پیج که کاربران به آن سر می زنند و مشاهده می کنند، صفحه پروفایل و قسمت بیو می باشد.در حقیقت ویترین پیج شما محسوب می شود.دقیقا مانند ویترین فروشگاه های خرید که بسیار جذاب و زیبا هستند.

پس در پروفایل خود از تصاویر زیبا و همچنین در متن بیو از یک متن پر انرژی و جذاب استفاده نمایید.تا کاربران تشویق به فالو کردن پیج شوند.برای ویدئوها و تصاویر پیج حتما یک قالب زیبا و واحد در نظر بگیرید تا صفحه اصلی شما همیشه یک ظاهر زیبا داشته باشد.

پاسخگویی به کامنت‌ها و دایرکت‌ها :

جوابگویی سریع به سوالات و درخواست مخاطبان یکی از اصلی ترین روش های افزایش ترفند فالوور می باشد.در زمان جواب دادن از پاسخ های کپی پیست و تکراری پرهیز کنید و یک لحن صمیمی با مخاطبان خود داشته باشید.در زمانی که مخاطب در زیر پست کامنت می گذارد، حتما به کامنتش جواب بدهید و لایک کنید، هرچه میزان تعامل و ارتباط با کاربران بیشتر باشد.تعداد فالوورها افزایش پیدا می کند.

اینستاگرام :آموزش ترفندهای افزایش فالوور واقعی
افزایش فالوور

ارتباط با پیج‌های مرتبط :

با پبج هایی که در حوزه کاری شما فعالیت دارند حتما ارتباط داشته باشید.با آنها تعامل و گفتگو داشته باشید چون این پیج ها دارای تعداد زیادی از فالوور هستند و موفق تر از دیگران هستند در صورت تمایل با آنها همکاری دو جانبه داشته باشید.به عنوان نمونه پیج های یکدیگر را تبلیغ و پست های منتشر شده را لایک و یا به اشتراک بگذارید.در صورت تداوم ارتباط با پیج های مرتبط اعتماد کاربران به شما بیشتر جذب می شود.

اینستاگرام :آموزش ترفندهای افزایش فالوور واقعی
افزایش فالوور واقعی

از هشتگ‌های مناسب استفاده کنید :

یکی از روش های عالی برای جذب فالوور هشتگ می باشد.توصیه می کنم اقدام به شناسایی هشتگ های حوزه کاری خود کنید.در پست ها از 15 هشتگ بیشتر استفاده نکنید.تا کاربرانی که پیج شما را دنبال نمی کنند از طریق هشتگ پست های شما را مشاهده کنند.

کاربراین که از هشتگ استفاده می کنند،ممکن است پیج ها را فالو و با پیج آشنا شوند.یکی از روش های اصلی جذب فالوور هشتگ است.

دوستان و همراهان عزیز شما برای افزایش فالوور از چه روش هایی استفاده می کنید؟خوشحال می شویم آن را با تیم مارکتور در میان بگذارید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *