یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

امکان ارسال کد 2FA از اینستاگرام به واتس اپ به زودی فراهم می شود

فهرست مطالب

کد 2FA از اینستاگرام به واتس اپ :

مدتی است که شرکت فیسبوک قصد دارد ویژگی پشتیبانی از کد 2FA را به محبوب ترین و پرطرفدار ترین پیام رسان خو و جهان یعنی واتس اپ اضافه نمایید.این کد از اینستاگرام به حساب کاربران در واتس اپ ارسال می شود. به نظر می رسد فیسبوک در حال زیر سازی یک ویژگی امنیتی جدید در اینستاگرام است.روش 2FA یکی از بهترین راه ها برای بهبود مسائل امنیتی است. که راه های زیادی برای انجام آن در اینستاگرام وجود دارد.در حقیقت این اپلیکیشن به کاربر اجازه می دهد تا با استفاده از برنامه احراز هویت،پیام های متنی ،درخواست ورود و کدهای پشتیبان از 2FA استفاده نمایید.

امکان ارسال کد 2FA از اینستاگرام به واتس اپ :

طبق اخبار و  گزارشات فاش شده توسط الساندرو پالوزی،افشاگر معروف  فیسبوک به زودی امکان خواهد یافت تا کدهای 2FA  را به حساب واتس اپ کاربران فراهم آورد.همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید.در بخش پایین فهرست How You Get Authentication Codes گزینه واتس اپ اضافه شده و در قسمت توضیحات آمده که کاربر برای دریاف کد 2FA  در واتس اپ،در مرحله اول باید گزینه SMS را فعال نماید و شایان ذکر است برای استفاده از این ویژگی جدید باید حتما حساب های واتس اپ و اینستاگرام به هم متصل باشند.

امکان ارسال کد 2FA از اینستاگرام به واتس اپ به زودی فراهم می شود.
کد 2 FA از اینستاگرام به واتس اپ

طبق گزارش Gizchina، این قابلیت کاملا اختیاری است.پس اصلا بابت حریم خصوصی نگران نباشید.ویژگی پشتیبانی از کد 2FA  هنوز در مراحل زیر سازی است و تاریخ معینی  برای عرضه آن روی سیستم های اندرویدی و iOS پیش بینی و گزارش نشده است.

طبق یک گزارش فیسبوک تصمیم دارد تا تجربه کاربری را در نسخه وب اینستاگرام بهبود ببخشد.این تغییرات جدید به کاربر اجازه می دهد ت ویدئوها و عکس های خود را از طریق وب بدون دردسر و به راحتی به اشتراک بگذارد.قابلیت های مانند انجام انواع فیلتر ها ،نوشتن توضیحات و برش تصاویر به نسخه وب اینستاگرام اضافه می شود.

به نظر می رسد فیسبوک تدابیر امنیتی زیاد و متنوعی برای حفظ حریم خصوصی در نظر دارد.این دفعه سیاست های جدیدی به پیام رسان واتس اپ اضافه شده که کاربران مشتاق به استفاده از تمام ویژگی های پلتفرم باید آن را بپذیرند.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *