Search
Close this search box.

تیک تاک :آموزش نحوه گرفتن تیک آبی در TikTok

فهرست مطالب

یکی از مواردی که  تأثیر زیادی بر مقبولیت و افزایش بازدید یک حساب دارد تیک‌ آبی در شبکه‌های اجتماعی است. اگر شما مانند تعداد زیادی از کاربران تیک تاک تصمیم به گرفتن تیک آبی در این شبکه اجتماعی هستید، با ما همراه باشید تا نحوه گرفتن تیک آبی را آموزش دهیم.

نحوه گرفتن تیک آبی :

 برخلاف سایر شبکه‌های اجتماعی،در تیک‎‌تاک کاربر قادر به اعلام درخواست برای تأیید شدن حساب نیست و همه این فرایند توسط ادمین‌های این شبکه اجتماعی انجام می گیرد.

شاخص‌های تأیید شدن حساب تیک‌تاک:

کارشناس تیک‌تاک راشل پدرسون (Rachel Pederson) اعلام کرد ، چندین شاخصه تاثیر زیادی در گرفتن تیک آبی در این پلتفرم وجود دارند که عبارتند از ؛

  1. جذب روزانه فالورها: حساب‌ کاربرانی که روزانه در حدود 500 الی 2000 فالور جدید اضافه کنند،
  2.  افزایش مکرر در تعداد بازدیدها : افزایش مکرر زمان‌ مشاهده محتوا و تعداد بازدیدها
  3. ساخت ویدیوهای پرمخاطب: حساب‌هایی که ویدیوهای وایرال و پربازدید را به‌ صورت مدام ایجاد و منتشر می‌کنند.
  4.  PR و پوشش رسانه‌ای: تیم TikTok Creator Launch حساب‌هایی که در شبکه رسانه‌ای بزرگ مانند تلویزیون‌ها و مجلات بسیار فعال هستند.
  5.  حساب‌هایی که در دیگر شبکه‌های اجتماعی تأیید شده‌اند: به عنوان نمونه اگر در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی حساب کاربری دارای تیک آبی باشد، این تیک موجب افزایش شانس بیشتر می شود.
تیک تاک :آموزش نحوه گرفتن تیک آبی در تیک تاک
نحوه گرفتن تیک آبی

قطعا افراد مشهور و اینفلوئنسرها در رابطه با این شاخصه ها با مشکل چندانی  مواجه نخواهند شد . این موضوع برای کاربرانی که دارای شهرت چندانی نیستند، مشکل تر بوده و حتما به طرف تیتر بعدی کشیده خواهند شد.

آیا با پول می‌توان تیک‌ آبی تیک‌تاک خرید؟

به هیچ عنوان با پول امکان دریافت تیک آبی وجود ندارد.حساب‌ کاربرانی که دارای شرایط فوق باشند، از طرف خود تیک‌تاک و رایگان، تأیید می شوند.پس ادعای این نکته توسط افراد که با پول می توان تیک آبی را خریداری کرد، فقط یک کلاهبرداری است که توسط فرد ثالث، کلاهبرداری انجام می شود ، حتی ممکن است افرادی که این ادعا دارند، حساب کاربری فرد را در دست گرفته و از آن سوءاستفاده کنند. پس به هیچ عنوان گول نخورید.

چگونه شانس خود را برای گرفتن تیک آبی در تیک تاک افزایش دهیم؟

1. ایجاد محتوایی باکیفیت و درگیر کننده :

تولید ویدیوهای باکیفیت، موجب افزایش شانس وایرال شدن آن‌ می‌ شود. پس دقت داشته باشید،چند نکته مهم از جمله، استفاده از تجهیزات باکیفیت، بهره‌گیری از موسیقی‌های جذاب و پر طرفدار  محبوب، همچنین توجه به جزئیات و نیز عمودی بودن ویدیوها (به علت راحتی مشاهده توسط کاربر) را رعایت کنید.

2. به‌صورت منظم و مداوم پست بگذارید:

انتشار چند ویدیوی باکیفیت در فواصل زمانی نامنظم موجب کاهش شانس شما می شود. توصیه می کنم برای پست ویدئو ها یک زمان مشخص را در نظر بگیرید.و می توانید از برنامه‌ریز تیک‌تاک در این زمینه کمک بگیرید. علت تاکید بر این مورد افزایش شانس وایرال شدن ویدیوها  و همچنین حفظ تعامل کاربران با حساب شما است.

3. سعی کنید که پوشش رسانه‌ای به دست آورید:

با انجام کارها و پروژه‌های جالب، سعی کنید موجب جلب توجه رسانه‌ها را به خود باشید. و حتما سعی کنید که از ارتباط رسانه‌ها با خود  بیشترین سود را ببرید.

4. با سایر کاربران تعامل و همکاری داشته باشید:

تعامل کاربران با حساب شما در تیک‌تاک بسیار مهم است، و هرگز شما نباید ارتباط با حساب دیگران را فراموش کنید. با استفاده از روش هایی مانند ؛شرکت در Duetها، لایک کردن و کامنت گذاشتن در ویدیوهای دیگر کاربران می‌توانید این عمل را انجام دهید. ارتباط و همکاری با سایر دیگران موجب افزایش دیده‌ شدن شما  و همچنین به  الگوریتم تیک‌تاک ثابت می کند که حساب شما در این شبکه فعال است.

تیک تاک :آموزش نحوه گرفتن تیک آبی در تیک تاک
نحوه گرفتن تیک آبی

5. سعی کنید که در شبکه‌های اجتماعی دیگر، تیک آبی را به دست آورید:

سعی داشته باشید که حساب خود را در دیگر شبکه‌ها از جمله ، اینستاگرام تیک آبی را دریافت کنید و بعد حتما حساب تایید شده  را به پروفایل تیک‌تاک خود لینک دهید، با این روش افزایش  شانس تأیید حساب شما برای دریافت تیک آبی بیشتر می شود.

6. در ترندها و چالش‌ها شرکت کنید:

در ترندها و چالش‌های گوناگون شرکت کنید، موجب نشان دادن فعالیت شما به الگوریتم و همچنین موجب افزایش شانس وایرال شدن ویدیوها می‌شود.

7. استفاده از هشتگ‌های ترند :

با استفاده از هشتگ‌های محبوب شانس دیده شدن ویدیوهای شما در صفحه اصلی تیک‌تاک  افزایش پیدا می کند, همچنین نرخ تعامل با حساب شما افزایش پیدا می کند.

8. تا می‌توانید فالوور جمع کنید:

برای  تأیید یک حساب تیک‌تاک، تعداد فالور خاصی مد نظر نیست، ولی با مراجعه به پروفایل‌های دارای تیک آبی متوجه می شوید که دارای فالوورهای زیادی هستند

9. از قوانین تیک‌تاک پیروی کنید:

حتمااز قوانین پلتفرم تیک تیک اطلاع پیدا کنید و خود را ملزم به رعایت آن کنید، چون در صورت عدم رعایت قوانین، موجب کاهش چشمگیر شانس تأیید شدن حساب خود خواهید بود.

10. محتوای سرگرم‌کننده تولید کنید:

اگر بهترین تجهیزات و لوکیشن اختیار شما باشد ولی ویدیوی شما سرگرم‌کننده نباشد، تمام زحماتتان بی نتیجه می ماند.حتما در ویدیوها حضور فعال و زنده‌ای داشته وموسیقی و محیط ار تباط و هماهنگی خوبی داشته باشید. یکی از منابع الهام شما در این مورد صفحه Featured می‌باشد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *