شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

توییتر:کسب درآمد با دو قابلیت جدید توییتر Ticketed Spaces و Super Follows

فهرست مطالب

با معرفی دو قابلیت جدید Ticketed Spaces و Super Follows در توییتر کاربران به راحتی می توانند در این پلتفرم کسب درآمد داشته باشند.

از امروز  کاربران توییتر می‌توانند از قابلیت های جدید Ticketed Spaces و Super Follows به راحتی استفاده کنند.جالب است بدانید که توییتر در هفته های گذشته در پلتفرم خود از ارائه روشی برای کسب درآمد خبر داده بود.با ما همراه باشید تا درآمد با دو قابلیت جدید توییتر را بررسی کنیم.

درآمد با دو قابلیت جدید توییتر :

با استفاده از قابلیت Ticketed Spaces کاربران توییتر می توانند به راحتی به‌واسطه ایجاد بستر خصوصی در Twitter Spaces کسب درآمد خوبی داشته باشند.

مخاطبان کاربر، برای عضو شدن در این فضا حتما بلیت تهیه کنند. با فروش بلیت مخصوص کاربران به مخاطبان خود، می توانند کسب درآمد داشته باشند و مبلغی دریافت کنند. هزینه هر بلیت توسط سازندگان قیمت گذاری می شود و بین 1 تا 999 دلار قیمت گذاری می شود.

با استفاده از قابلیت Ticketed Spaces کاربران اجازه دارند به تعداد دلخواه افراد را به فضای بلیتی خود دعوت کنند. کاربرانی که در رده سنی بالای 18 سال  قرار دارند و در 30 روز گذشته میزبان سه فضای (Space) بوده  اند و دارای حداقل 1000 دنبال کننده باشند، می توانند از قابلیت جدید توییتر استفاده کنند.

توییتر:کسب درآمد در توییتر با معرفی دو قابلیت Ticketed Spaces و Super Follows
درآمد با دو قابلیت جدید توییتر

 

همانطور که می دانید ویژگی جدید دیگر توییتر به نام Super Follows به تولید کنندگان محتوا اجازه می‌دهد تا با ازاء محتوا به دنبال کنندگان خود مبلغی را دریافت کنند و برای خود کسب درآمدی داشته باشند.هزینه اشتراک گذاری محتوا بین مخاطبین و تولید کننده محتوا ماهانه حدود 2.99، 4.99 یا 9.99 دلار می باشد. به بیان ساده تر، کاربران هزینه پرداخت می کنند،تا جزء سوپرفالوورهای تولید کنندگان محتوا باشند.

طبق اعلام توییتر، حداکثر 97% از هزینه حاصل از فروش بلیت‌ها و اشتراک سوپرفالوورها نصیب کاربرانی می‌شود که از این قا بلیت ها استفاده می‌کنند. جالب است بدانید حداکثر کسب درآمد با سهم 3% توییتر مساوی با 50 هزار دلار است. و اگر درآمد کاربری بیشتر از 50 هزار دلار شود، به طبع سهم توییتر تا  20% افزایش می‌یابد.

کاربران iOS نیز می توانند از هر دو قابلیت تازه توییتر استفاده کنند. ولی کاربران اندروید تنها قادر به استفاده از قابلیت Ticketed Spaces هستند. لازم به ذکر است که امکان  کسب درآمد از طریق قابلیت های تازه توییتر فقط برای شهروندان آمریکایی ممکن است .

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *