یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

توییتر : Super Follows توییتر به زودی عرضه می شود.

فهرست مطالب

یکی از قابلیت  ها و ویژگی های جدید توییتر Super Follows است که طبق گفته وونگ برای اینفلوئنسرها و کاربرانی که تعداد فالوورهایشان بالای 10 هزار نفر است استفاده می شود.و می توانند در ازاء تولید محتوا از مخاطبان خود هزینه دریافت نمایند.

Super Follows توییتر :

به زودی کاربران توییتر می توانند از ویژگی Super Follows استفاده نمایند.و با استفاده از این قابلیت می توانند محتواهای خاص و منحصر به فرد تولید کرده و از فالوورهای خود هزینه دریافت کنند.ناگفته نماند این قابلیت مخصوص تمام افراد نیست و فقط تعدادی از کاربران با شرایط ویژه می توانند از این قابلیت استفاده کنند.

دریافت هزینه با تولید محتوا :

چندی پیش توییتر طی گزارش اعلام کرد در حال زیر سازی قابلیت جدیدی به نام Super Follows  است، این ویژگی به بقیه افراد اجازه می دهد در ازاء تولید محتوای خاص و منحصربه فرد، از فالوورها و مخاطبان خود هزینه دریافت کنند و تقریبا این قابلیت آماده شده روی پلتفرم عرضه خواهد شد.

ویژگی Super Follows توییتر به زودی عرضه می شود.
Super Follows توییتر

کاربران با شرایط ویژه :

جین وونگ یکی از مطلعین توییتر اعلام رکده است که این قابلیت ،در اختیار تمام کاربران قرار نمی گیرد و تنها تعدادی از کاربران با شرایط ویژه می توانند از این قابلیت استفاده کنند.به عنوان نمونه کاربران که تعداد فالوورهای آنان از 10 هزار نفر بیشتر است و در 30 روز گذشته حداقل 25 پست را با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته اند.و در رده سنی بالای 18 سال قرار دارند.به نظر می رسد این قابلیت برای اینقلوئنسرها طراحی و قابل استفاده است.

شباهت سوپر فالوور به Patreon :

Super Follows  توییتر شباهت زیادی به Patreon دارد.تولید کنندگان محتوا در پاترئون  بر اساس نوع محتوایی که تولید می کنند(آموزش،پادکست،ویدئو و…) در لیست گروه های مختلف قرار می گیرند و کاربران می توانند با پرداخت هزینه ناچیزی از خدمات و مطالب محتوایی آنها استفاده کنند.

بعد از راه اندازی ویژگی  Super Follows ، پاسخگویی به بعضی از توییت ها ، اشتراک در خبرنامه ها و عضویت در گروهای متنوع،فقط برای مشترکین امکانپذیر خواهد بود، و کاربران عادی به گفته وونگ ، نمی توانند از این قابلیت استفاده کنند. وونگ اعلام کرده که توییتر نیز تصمیم دارد همانند پاترئون دسته بندی متنوعی را برای محتوا اضافه نماید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *