یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

توییتر :سرویس جدید blue توییتر پولی می‌شود

فهرست مطالب
یکی از خبرهای جدید یکه در مورد توییتر تیتر تمام خبرگزاری ها شده است ؛ این است که سرویس جدید توییتر پولی شد،این سرویس جنجالی که به نام بلو شناخته شده است با حق عضویت ماهانه به مبلغ 2.99 دلار رکورد دار است.در این مطلب سرویس جدید توییتر پولی شد، بررسی می شود با ما همراه باشید.

کمی بیشتر در مورد سرویس بلو بدانید :
وانگ اعلام کرد طبق اطلاعات دریافتی اش بلو سک سرویس جدید توییتر است و حق عضویت آن ماهانه بر پایه 2.99 دلار است. که کاربر به راحتی به قابلیت های «اصلاح توئیت» و «مجموعه‌ها»( Undo Tweets و Collections) دسترسی پیدا می کند.
ویژگی Undo Tweets:یکی از ویژگی ها و قابلیت های توییتر ویژگی Undo Tweets است که به کاربر امکان می دهد در مدت کوتاهی توئیت های اشتباه را قبل از منتشر شدن حذف کند.و مدت زمان این بازه در اختیار کاربر است. و اما قابلیت Collections به کاربران اجازه می دهد که توئیت های خود را ذخیره و دسته بندی کنند تا هر وقت که خواستند به آن دسترسی داشته باشند.وانگ اعلام کرده ممکن است این سرویس جدید دارای چند سطح باشد که قابلیت های بیشتری را به کاربر ارائه می دهد.وانگ معتقد است که قابلیت های گرانقیمت تری نیز مانند تجربه مطالعه اخبار بدون شلوغی و تراکم عرضه خواهد شد.البته توییتر  هنوز هیچ اظها نظری بیان نکرده است.
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *