یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

توییتر :اشتراک گذاری tweet فقط با دوستان صمیمی

فهرست مطالب

شبکه اجتماعی توییتر نیز به دریای اطلاعات اختصاصی برای کاربران خود پیوست و تصمیم دارد به زودی برای کاربران خود امکان اشتراک گذاری توییت با دوستان را فراهم کند.با ما همراه باشید.تااشتراک گذاری توییت با دوستان را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

اشتراک گذاری توییت فقط با دوستان :

طبق گزارش‌های منتشر شده، توییتر تصمیم دارد تا عنوان تازه ای را با مفهوم اشتراک‌گذاری توییت‌ها در لیست دوستان صمیمی منتشر کند، و در این شبکه اجتماعی از آن رونمایی کند. بهترین نمونه از این  نوع خدمت در شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد ،و به کاربر اجازه می‌‌دهد، استوری‌های خود را فقط با افرادی که تحت عنوان دوست نزدیک علامت گذاری شده‌اند به اشتراک بگذارد. و توییتر نیز متقابلا به فکر ایجاد این ویژگی  افتاده است.

توییتر :قابلیت اشتراک گذاری توییت فقط با دوستان نزدیک
اشتراک گذاری توییت با دوستان

طبق این ویژگی کاربر قادر است در لیست ارتباطات و مخاطبان خود در توییتر، یک گروه به عنوان اشخاص صمیمی خود نشانه گذاری  و در هنگام توییت کردن این ویژگی را خواهد داشت تا با فعال کردن گزینه اشتراک با اشخاص صمیمی قابل ، تعداد مخاطبان را محدود نماید.

این ویژگی بدان معنا نیست که توییت مشخخص شده از دید دیگر کاربران این شبکه اجتماعی مخفی نگه دارید ،تنها امکان بیان نظر و جواب به توییت شما محدود و منحصر به اشخاصی می شود که خودتان معین کرده‌اید.

از دیگر ویژگی جدید توییتر، می توان به تائید علمی اشخاص اشاره کرد،بدین صورت اشخاصی که در یک حوزه خاص تبحر و تخصص دارند،به وسیله تگ، نشانه گذاری در این شبکه اجتماعی مشخص می شوند، تا کاربران به راحتی بتوانند نظرات یک شخص عادی از یک شخص متخصص را جدا کرده و به راحتی بتوانند تشخیص دهند که می توانند به  کدام توییتر اعتماد بیشتری داشته باشند و کدام توییت به حقیقت نزدیک است.

البته این موارد هنوز در مرحله آزمایش است ،و فقط در حد ایده‌ عملیاتی مطرح است و به همین علت باید منتظر خبر راه‌ اندازی رسمی توییتر از این ویژگی باشیم.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *