یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

تویتتر: توییتر بلو چیست (Blue Twitter) و چگونه با آن توییت ها را Undo کنیم؟

فهرست مطالب

توییتر بلو و undo توییت ها :

قابل ذکر است که توییتر جزئیات بیشتری در مورد این قابلیت منتشر نکرده و  ادعاهایی مبنی برا توانایی کاربران توییتر به آندو (undo) توییت های خود ؛هر چند این ویژگی هم اکنون در اپ استور موجود است.ولی به طور کامل برای کاربران فعال نشده است. در ادامه مطلب با ما باشید .

توییتر بلو چیست (Blue Twitter) :

Jane Manchun Wong یکی از بلاگرهای تکنولوژی ادعا کرده است که اولین کاربر این سرویس توییتر است.و اعلام کرده که توییتر بلو قابلیت (Undo کردن) توییت ها را دارد.و همچنین یک ریدر مود (Reader Mode) دارد که توانایی خواندن رشته توییت ها را برای کاربران ساده تر کرده است.هر چند هنوز توییتر اظهار نظری کرده است.اما انتظار می رود به زودی این سرویس جدید برای تعداد محدودی از کاربران در بعضی از مناطق خاص در دسترس قرار خواهد گرفت، و به مرور در اختیار دیگر کاربران قرار خواهد گرفت.

جین ونگ (بلاگر تکنولوژی ) در توییت خود درج کرده (برای آزمایش من به نخستین مشتری توییتر بلو (Blue Twitter) مبدل شدم، توییتر بلو با تم های رنگی آیکون های اپلیکیشن منحصر به فرد همراه خواهد بود).جین وانگ این تصاویر را به اشتراک گذاشته است.

توییتر بلو چیست (Blue Twitter) و چگونه با آن توییت ها را Undo کنیم؟
توییتر بلو و undo توییت ها
تیپ جار :
توییتر قبلا از قابلیت (Tip Jar) رونمایی کرده بود که کاربران با استفاده از این قابلیت می توانستند به همدیگر کمک مالی کنند.البته این سرویس در همه جا و در اختیار همه کاربران نیست.و فقط بعضی از متخصصان حوزه های مختلف و خبرنگاران در لیست انعام  یا (Tip Jar) قرار دارند.ویژگی پرداخت (Tip Jar) یا انعام توییتر فقط در اپلیکیشن موبایل توییتر امکانپذیر است.و کاربرانی که از سرویس های پی پال استفاده می کنند.البته بعضی از کاربران از احتمال کلاهبرداری و اسکم ها در نتیجه این ویژگی جدید توییتر ابراز نگرانی کرده اند.
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *