شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

مشاهده پست اینستاگرام بدون ورود به حساب کاربری

فهرست مطالب

یکی از اپلیکیشن های معروف و محبوب در جهان که دارای 1 میلیارد کاربر فعال در طول ماه است، اینستاگرام است،و جزء چهارمین اپلیکیشن محبوب در جهان است.و در ایران حدود 53 میلیون کاربر بعد از واتساپ پرطرفدارترین پلتفرم موبایلی است.در این مقاله به بررسی مشاهده پست اینستاگرام بدون ورود به حساب کاربری پرداخته می شود با ما همراه باشید.

این شبکه اجتماعی به علت تمرکز بر محتوای ویدئویی و تصویری، و همچنین حضور چهره های سرشناس و فیلتر نشدن این شبکه اجتماعی در ایران موجب شده تعداد زیادی از ایرانی ها در این شبکه اجتماعی عضو هستند.و چون استفاده ازاین پلتفرم هیچ پیچیدگی ندارد،پس این اپلیکیشن را نصب و وارد حساب کاربری شوید،ممکن است بعضی از افراد قصد داشته باشند بدون نصب یا ورود به حساب اینستاگرام از این پلتفرم استفاده کنند.

ممکن است بعضی از افراد دلایل خاص خودشان را داشته باشند که در این شبکه اجتماعی اکانت نسازند و بدون نصب این اپلیکیشن به این برنامه وارد شوند،و استوری و پست های دیگران را مشاهده نمایند.اصلا نگران نباشید که یک راهکار بسیار راحت وجود دارد.با ما همراه باشید.

در مدت ها قبل کاربران با وارد کردن آدرس URL اینستاگرام در صفحه وب و نوشتن نام کاربری مخاطب مورد نظر خود بعد از آدرس اینستاگرام، به پروفایل او وارد می شودند،و به راحتی استوری و پست های افراد مورد نظر را مشاهده می کردند.اما این روش مدتی است که از طرف اینستاگرام بسته شده،و برای ورود به صفحه مخاطبان متفاوت در اینستاگرام بدون نصب این اپلیکیشن و داشتن حساب کاربری باید به دنبال راه حل جدید باشید.

بعضی از اپلیکیشن ها و وب سایت های متفرقه ویژگی هایی را برای کاربران به وجود آورده اند،و بدون ورود به اینستاگرام یا نصب این پلتفرم بتوانند انواع پیج های این شبکه را مشاهده نمایند،ولی بیشتر این وب سایت ها و اپلیکیشن ها مدتی است مسدود و محدود شده است، چون اینستاگرام تمام تلاش خود را دارد که فقط با ساخت اکانت و حساب کاربری اجازه ورود کاربران را به صفحات متفاوت اینستاگرام فراهم کند.

ولی یک راه ساده و کاربردی برای ورود بدون نصب این برنامه و داشتن اکانت و حساب کاربری وجود دارد، با ما همراه باشید؛

اینستاگرام :مشاهده پست های اینستاگرام بدون ورود به حساب کاربری
مشاهده پست اینستاگرام بدون ورود به حساب کاربری

سایت IMGINN.ORG :

بدین منظور سایت IMGINN.ORG ایجاد شده است،این سایت مثل یک موتور  جستجو مانند گوگل برای اینستاگرام عمل می کند،کافیست وارد این سایت شده و در کادر بین صفحه نام کاربری یا مشخصات اکانت مورد نظر خود را وارد کنید.بعد از چند لحظه این سایت همه پیج هایی که با نام مورد نظر شما وجود دارد برای شما نمایش می دهد.و می توانید اکانت مورد نظر را سرچ کنید.و در صفحه جدید می توانید همه پست های اکانت مورد نظر را بدون نصب و ورود به این پلتفرم مشاهده نمایید.

سایت IMGINN.COM :

در سایت IMGINN.ORG امکان مشاهده استوری صفحات اینستاگرام وجود ندارد.برای مشاهده استوری باید به سایت IMGINN.COM مراجعه نمایید.این سایت شباهت زیادی به وب سایت قبلی دارد.ولی با یک تفاوت که در سایت IMGINN.COM قادر به مشاهده استوری های مخاطب مورد نظر می باشید.یکی دیگر از قابلیت های سایت IMGINN.COM این است که قادر به دانلود پست ها و ذخیره در گالری می باشید،گزینه دانلود در قسمت پایین هر پست وجود دارد.

تنها مشکلی که  سایت IMGINN.COM دارد این است،وبسایت IMGINN.COM در ایران آی پی مسدود شده و فقط با تغییر آی پی می توانید از مزایای این سایت استفاده نمایید.استفاده از سایت IMGINN.COM شبیه به سایت IMGINN.ORG می باشد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *